1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Lahn’ın Gelişi İle Ramazan Ayı Bereketli Geçiyor

Lahn’ın Gelişi İle Ramazan Ayı Bereketli Geçiyor

Lahn’ın Gelişi İle Ramazan Ayı Bereketli Geçiyor

Lahn karakterinin oyuna eklenmesi ile birlikte Ramazan ayı daha hareketli geçiyor.


Lahn karakterinin oyuna eklenmesi ile birlikte Ramazanda oyunun bereketi arttı, yapılan bu etkinlikler sayesinde daha fazla oyuncu girmeye başladı. Bu sayede oyunda aktiflik arttı ve kutlamalar daha canlı geçmeye başladı.

Ramazan ayında savaşlara ara verilerek birçok etkinlik yapılmaya devam ediliyor. Oyuna yeni başlayanlar ise sürekli erişim hakkı kazanmak için mücadelelerini sürdürüyor.

Geçtiğimiz hafta Lahn ile maceraya başlayan oyuncular bu hafta “Lahn’ın Uyanışı” için hazırlıklara başladı. Kızıl Dao ile uyanışa geçen Lahn, bu özel yeteneği ile bir anda çok güçlü olabiliyor. Lahn, Black Desert evrenindeki düşmanlarına gün yüzü göstermeyecek gibi duruyor.

Seviye Atla, Ödülleri Kap

GearBest TR

Uyanış kutlamaları için 2 yeni etkinlik eklenecek. 29 Mayıs 2019’a kadar “Lahn’ın Nişanı” adlı eşyayı bulan balıkçı, toplayıcı veya canavar avcıları ana şehirler veya kasabalardaki beceri eğitmenlerine nişanlarını vererek büyük ödüller kazanacak. Lahn karakterini 56, 57 veya 58. seviyeye yükselten oyuncular özel ödüllerin sahibi olacak. Ulaşacağı her rütbe için ise çeşit çeşit ödüller alacak.

 

Özel Giriş Ödülleri Maceracıları Bekliyor Olacak

Ramazan ayı boyunca hafta sonları oyunda 1 saatten fazla zaman geçirenler hafta içine göre iki kat daha fazla giriş ödülleri alacak ve birkaç farklı eşya ile ödüllendirilecek. Ayrıca Batı Muhafız Kampındaki Cliff’in verdiği görevleri tamamlayanlar ödül olarak +15 Cliff’in silahlarını kazanacak. Ancak oyuna yeni katılan ve geri dönüş yapan oyuncular kullanabilecek.

 

Sürekli Oynama Fırsatı Kazanın

Geçen hafta başlayan Ramazan ayı kutlamaları sürekli oynama fırsatları ile devam ediyor. Yeni katılan maceracılar 22 Mayıs 2019’a kadar deneme hesapları ile 56. seviyeye ulaşırlar ise oyuna ücretsiz sahip olacaklar. Bunun dışında 14 gün boyunca da oyunu oynarsanız oyuna ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Paketlerdeki %50 indirim ise 12 Haziran 2019’a kadar devam edecektir. Oyuncular, etkinliklere katılarak Ramazan ayındaki kutlamalara devam ediyor.

 

Ramazan Kutlamalarında Yapılan Güncellemeler Neler?

Daha önceki haberimizde paylaştığımız gibi Black Desert evreninde 4 ana güncelleme yapılacaktı. Bu güncellemelerin 3’ü yayınlandı, 1 güncelleme kaldı.

İlk güncelleme ile Lahn karakteri yayınlandı. Bu karakter için özel etkinlikler hazırlandı. İkinci güncelleme ile ödül dolu Ramazan etkinlikleri ve kutlamalar hazırlandı. Üçüncü güncelleme ile yeni su altı bölgesi güncellemesi yayınlandı. Son güncellemenin yeni bir bölge güncellemesi olacağı açıklandı. Fakat henüz bu güncelleme yayınlanmadı.

Bir önceki makalemiz olan Unturned Sistem Gereksinimleri başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap