1. Ana Sayfa
  2. Mobil Teknoloji

Lenovo Legion Y90 performansı ortaya çıktı

Lenovo Legion Y90 performansı ortaya çıktı
0

Lenovo Legion Y90 performansı ortaya çıktı. Çıkış tarihi açıklanan cihaz ile ilgili dikkat çeken pek çok nokta kullanıcıları heyecanlandırdı.

Mobil oyunculuk, günümüzde gelişen bir alan olarak bizleri karşılıyor. Mobil oyunculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için bazı firmalar oyunculara yönelik güçlü performans sunabilecek akıllı telefonlara ağırlık veriyor. Bu firmalardan birisi Lenovo olarak bizleri karşılıyor. Ürün sunmuş olduğu güçlü özellikleri sayesinde şimdiden mobil oyuncuları heyecanlandırdı.

iPhone 13 fiyatları yenilendi, güncel fiyatlar

Lenovo Legion Y90 performansı açıklandı

Lenovo, oyuncular için geliştirilmiş yeni akıllı telefon modeli olan Legion Y90 ile ilgili bir duyuru yayınladı. Bu duyuruya göre cihazın 2022 yılında tanıtılacağı belirtildi. 2022 yılının ilk gününde tanıtılacağı açıklanan Legion Y90 ile ilgili şimdiden bazı detaylar ortaya çıkmış durumda. Hatta telefonun performansı hakkında da bir bilgi yer aldı. Bir Lenovo çalışanı, yaptığı açıklamada cihazın 120 FPS oyun deneyiminde 20 ile 30 dakika arasında çalıştığında ısınmadığından söz etti. Oyun oynandıktan sonra sıcaklığın 38 derece olduğunu belirten çalışan, oyuncuların harika bir performans ile karşılaşacağını gösterdi.

Lenovo Legion Y90 performansı

Akıllı telefon ile ilgili ortaya çıkan detaylardan birisi modelin çift motorlu hava soğutma sistemine sahip olacağı. Şirket, bu konu hakkında detaylı bilgi vermese de 120 FPS oyun deneyiminde soğutma sisteminin performansı hakkında oyuncular bir miktar bilgi sahibi olmuş oldu. 144 Hz yenileme hızına sahip olacağı açıklanan bu cihazın 720 Hz dokunmatik örnekleme hızı olacağı da paylaşılan bilgiler arasında. Bununla birlikte modelin 6,92 inç E4 AMOLED panel ekran ile birlikte geleceği söyleniyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap