Lenovo Yoga 9i özellikleri duyuruldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Lenovo Yoga 9i özellikleri ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yeni model CES 2022 etkinliği ile beraber tanıtılmış oldu.

CES 2022 etkinliği yeni yıl ile birlikte başlamış oldu. Etkinliğe bazı firmalar koronavirüs sebebiyle katılmazken bazıları katılarak marifetlerini sergiledi. Katılan firmalar arasında yer alan TOGG, Samsung ve AMD gibi pek çok şirket kendi ürünlerini tanıtarak öne çıkmaya çalıştı. Bu firmalardan birisi de Lenovo olarak bizlerin karşısına çıkıyor.

Samsung The Freestyle duyuruldu

Lenovo Yoga 9i özellikleri

Lenovo, 3 farklı dizüstü bilgisayar modeli ile kullanıcıların karşısına çıkmış bulunuyor. Bu modellerden birisi olan Lenovo Yoga 9i, 12. nesil Intel Core i7 işlemciye sahip olurken 16:10 14 inç ekran ile birlikte müşterilerini karşılıyor. 4K Plus OLED panel seçeneğine sahip olan modelin bir de FullHD Plus IPS ve 2.8K ekran seçeneği de yer alıyor. 1 adet HDMI ve 2 adet Thunderbolt 4 bağlantılarına sahip olan model ile ilgili RAM ve depolama hakkında bir bilgi yer almıyor.

Tanıtılan bir diğer cihaz Lenovo Yoga 7i olarak karşımıza çıkıyor. Bu cihazın 12. nesil Intel Core i7 işlemciye sahip olduğu belirtilirken 14 inç ve 16 inç ekrana sahip olduğu da açıklanıyor. HDMI ve Thunderbolt 4 bağlantı portlarına sahip olan cihazın depolama bilgisi yer almıyor. Bir diğer model olan Lenovo Yoga 6, AMD Ryzen 5 ve Ryzen 7 işlemci seçenekleri ile müşterilerini karşılıyor. Type-C, Type-A ve HDMI portlarına sahip olduğu belirtilen modelin 2022’nin ikinci çeyreğinde sunulacağı açıklandı. Fiyatının ise 749 dolardan başlayacağı belirtiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.