1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Life is Feudal: Forest Village Çıkış Tarihi Belli Oldu

Life is Feudal: Forest Village Çıkış Tarihi Belli Oldu

Life is Feudal: Forest Village Çıkış Tarihi Belli Oldu
1

Life is Feudal sandbox RPG oyunları arasında çok başarılı bir konuma sahip ayrıca Steam üzerinden de yüksek satış rakamlarına ulaşmış olması oyunun kaliteli ve güzel bir oyun olduğunun diğer bir kanıtı. Oyunun en dikkat çeken özelliği çok fazla detaylı karakter geliştirme seçeneklerini içerisinde barındırıyor olması diyebiliriz. Başarıların ardından yapımcı Life is Feudal: Forest Village ile strateji oyunları dünyasına da giriş yapacak.

Parfum Mekani TR

 

Life is Feudal RPG temasını barındırırken yeni çıkacak oyun Forest Village ise strateji türünde karşımıza çıkacak. Bir çok strateji oyununda olduğu gibi Forest Village’da da köyler kurup bunları geliştireceğiz ve köylülerimizi besleyip onları mutlu etmeye çalışacağız. Tabi bunlar olurken doğal afet, salgın gibi rastgele bazı olaylar da bizim önümüze taş koyacak. Bir çok strateji oyunundan farklı olarak oyunda gerçek zamanlı mevsimler olacak. Bununla beraber hava durumu gibi özellikler de olacak. Oyunun duyurulan çıkış tarihi 26 Mayıs umarız oyun strateji severlerin beklentilerini karşılayacak nitelikte olur.

 

Oyun ile ilgili resmi tanıtım videosu;

 

Bir önceki makalemiz olan Nier: Automata Çıkış Tarihi ve İnceleme başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Yorum Yap