1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları
  3. Macera oyunu ücretsiz olarak yayınlandı

Macera oyunu ücretsiz olarak yayınlandı

Macera oyunu ücretsiz
12

Steam, Humble Bundle ve GOG.com platformunda macera ve aksiyon oyunu ücretsiz oldu.

Steam, Epic Games Store, Humble Bundle, GOG, Origin gibi çeşitli oyun mağazaları zaman zaman ücretsiz oyun kampanyaları ile oyun severleri sevindiriyor. Bu hafta yeni ücretsiz oyunlar ile kullanıcıların karşısına çıkan mağazalar, oyunculara yeni deneyimler yaşatmak istiyor.

ARK: Survival Evolved ücretsiz hale geldi

Macera oyunu ücretsiz hale geldi

Macera ve aksiyon oyunları ücretsiz hale gelerek oyuncularla buluşuyor. İlk oyun aksiyon oyunu olan Hitman: Absolution. Bu bağlantıda en üstte yer alan “Summer Sale” yazısına tıklayarak oyunun olduğu bölüme ışınlanarak oyunu almak mümkün olacak. Kampanya kısa süreli olduğu için oyuncuların hemen almasında fayda var. 2012 yılında piyasaya çıkan oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 işletim sistemi, çift çekirdek işlemci, 512 MB VRAM ekran kartı, DirectX 10, 2 GB RAM ve 24 GB depolama alanı.

Bir diğer oyun ise bu bağlantıdan ulaşılabilen kısa süreliğine ücretsiz Snake Pass oyunu oldu. “Get The Game” butonuna basarak oyunu almak mümkün oluyor. Yılanın kontrol edildiği bu oyunda amaç çeşitli bulmacaları çözüp zafere ulaşmak. 2017 yılında piyasaya sunulan oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 8 64 bit işletim sistemi, Intel Core i7-750 veya AMD II X4 işlemci, 4 GB RAM, Nvidia GTX 560 2 GB ekran kartı, DirectX 11 ve 5 GB depolama alanı.

Macera oyunu ücretsiz

Macera oyunu arasında yer alan diğer ücretsiz oyun ise Kao the Kangaroo: Round 2 oyunu oldu. 2019 yılında çıkan bu oyun, adeta eski oyunları andırıyor. Aksiyon ve 3 boyutlu platformun buluştuğu bu oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 işletim sistemi, 600 MHz işlemci, 128 MB RAM, 32 MB DirectX 8.1 destekli ekran kartı ve 950 MB depolama alanı.

 

Bizi Google News üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan ARK: Survival Evolved ücretsiz hale geldi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap