Mages of Mystralia ücretsiz oldu

Mages of Mystralia ücretsiz hale geldi. Oyuncular hemen bu oyunu kütüphanesine ekleyerek istediği zaman oynamaya başlayabilir.

Günümüzde ücretsiz olarak oyun sunan pek çok firma bulunuyor. Her bir firma kendine has özellikleri ile ve kampanyalarıyla kullanıcıları mutlu etmeye çalışırken bu firmalardan birisi de Epic Games Store olarak bizleri karşılıyor. Haberimizde sizlere oyundan söz edip nasıl alınacağını açıklamak istiyoruz.

Yemek tadı veren teknoloji geliştirildi

Mages of Mystralia ücretsiz hale geldi

33 TL değerinde bulunan Mages of Mystralia fantastik bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun havadan 3 boyutlu bir görünüme sahip şekilde oynanıyor. Karakterin silahı büyüler olarak bizleri karşılıyor. Farklı büyüler öğrenip kendi büyülerini yapabilecek olan karakter, düşmanlara karşı bir savaş mücadelesi verecek. Oyunda amaç bölümleri tamamlayıp eğlencenin tadına varmak. Aksiyon, macera ve bağımsız türde bir oyun olan Mages of Mystralia tek oyunculu bir şekilde oynanıyor. Oyuncular Epic Games Store üzerinden oyunu kütüphaneye ekleyebilir ve hemen oynamaya başlayabilir.

Related Post

Oyun kısa süreliğine bedava olsa da oyun hakkında merak edilen konulardan birisi sistem gereksinimlerinin ne olduğu. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i5 2300 işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 560 Ti ekran kartı, DirectX 11 ve 8 GB depolama alanı yer alıyor. Önerilen sistem gereksinimleri arasında Intel Core i7 4790 işlemci, 8 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 760 ekran kartı belirtiliyor. Oyuncular sistem gereksinimler yeterli ise akıcı bir şekilde oyunu oynayabilir.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.