1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Marvel Blade için Film Hazırlığında Mı?

Marvel Blade için Film Hazırlığında Mı?
1

Marvel’in en önemli karakterlerden biri olan ve ilk filmi 1998 yılında yayınlanan vampir temalı Blade için tekrar film çekilecek mi tartışması sürerken ünlü oyuncu Wesley Snipes tekrar bir Blade filminde oynamak istediğini açıklamıştı ki bu açıklama serinin hayranlarında büyük heyecana sebep oldu. Sosyal mecralarda tartışılan konuya en sonunda Marvel’in en başındaki kişi olan Kevin Feige bir açıklık getirdi.

 

Kevin yaptığı açıklamada, ”Blade hala daha Marvel için çok önemli bir karakter ve asla yeri doldurulamaz. En son 2004 yılında filmi çıkmıştı ama ondan sonra maalesef başka bir çalışma çıkaramadık ancak bu önemini asla azaltmadı. Şu anlık program yoğunluğundan aklımızda yeni bir Blade filmi yok ama bu demek değil ki başka Marvel film veya dizilerinde gözükmeyecek..” ifadelerine yer verdi.  Devam eden açıklamalarında Kevin Feige, Netflix ve ABC kanalları ile ortak yürüttükleri birçok dizinin Blade için uygun olduğunu ve bu karakterin bu dizilerden birisine kolayca yerleştirilebileceğini söyledi. 

 

Bu açıklamalardan anlıyoruz ki Blade için yeni bir proje yok fakat diğer Marvel dizi ve filmlerinde yeralmasi kuvvetli bir ihtimal. 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Bir deli bir kuyuya tas atiyo herkez inaniyo sonu öyle bitmiyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.