1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Messenger’da Artık Mesajlarınızı Silebileceksiniz

Messenger’da Artık Mesajlarınızı Silebileceksiniz

Facebook Messenger Çöktü

Facebook tarafından geliştirilen Messenger’da birçok yenilik yapıldı ve uygulama geliştirildi.


Facebook Messenger Çöktü

Dünyaca popüler bir sohbet uygulaması olan ve Facebook tarafından geliştirilen Messenger’a yeni özellikler eklenerek daha da geliştirildi. Bu özelliklerin sizin için çok işe yarayacağını düşünüyoruz. Şimdi özellikleri incelemeye geçelim.

Alıntı Özelliği Eklendi

Messenger’da artık alıntı yapabileceksiniz. Özellikle gruplarda çok işe yarayacak bu özellik ile mesajı kime attığınız daha iyi anlaşılacak. Sistemin çalışma mantığı ise alıntı yapmak istediğiniz mesajı seçip o mesaja cevap yazmak. Bu özellik daha önce WhatsApp uygulamasında vardı.

Artık Mesaj Silinebilir

Facebook’un Messenger’a eklediği yeni özellik ise mesaj silme özelliği. Bir düşünün, birine yanlışlıkla bir mesaj attınız veya klavyenin oto çevirisinin azizliğine uğradınız. Bu hatayı düzeltmek istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise sizi bu yeni özellik ile tanıştıralım. Bu özellik ile istediğiniz mesajınızı herkesten veya sadece kendinizden silebileceksiniz. Daha önce WhatsApp üzerinde bulunan bu özellik artık Messenger’da da mevcut.

Bazılarınız “Yıl olmuş 2019 bu özellikler daha yeni mi geliyor?” diyebilirsiniz. Bizde dedik. Alıntı ve mesaj silme özelliğini bu kadar geç eklemeleri gerçekten çok ilginç. Skype veya Discord gibi uzun süredir var olan uygulamalarda bile varken Messenger’a daha yeni eklenmesi Facebook’un ne kadar geç kaldığının göstergesi.

Bir önceki makalemiz olan Google, Baharın Gelişini Kutladı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap