1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları

Metro: 2033 Redux ücretsiz oldu

Metro: 2033 Redux ücretsiz oldu
0

Birçok oyuncunun beğendiği ve yüksek puan verdiği Metro: 2033 Redux oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale geldi. Oyuncular oyuna sahip olmaları için acele etmeleri gerekiyor. Ayrıca oyunu almak birkaç kolay ve ücretsiz adımla mümkün.

Geçtiğimiz haftalarda her hafta ücretsiz oyun dağıtacağını duyuran Epic Games, yılbaşı kampanyası kapsamında toplamda 15 yeni oyunu dağıtacağını belirtmişti. Şu ana kadar birçok oyunu bedava yapan firma, bugün ücretsiz olarak sunduğu oyun ile kullanıcıları sevindirdi.

Bedava Epic Games oyunları listesi ortaya çıktı

Metro: 2033 Redux kısa süreliğine ücretsiz

Dünya, 2013 yılında yaşanan kıyamet benzeri bir olay ile harap oldu. Dünya yüzeyini çorak bir araziye dönüştüren bu olay, neredeyse tüm insanlığı yok etti. Hayatta kalmayı başaran insanlar Moskova’nın yer altı derinliklerine sığınarak burada gelişmeye başladı. Bundan 20 yıl sonra 2033’de bir nesil burada doğup büyüdü. Yaşanan bir olaydan dolayı ana karakterin metro sisteminin kalbine doğru gitmesi gerekiyor.

Metro: 2033 Redux ücretsiz

Metro: 2033 Redux oyununun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows Vista 64 bit işletim sistemi, çift çekirdekli 2.2 GHz işlemci, 2 GB RAM, DirectX 10, Shader Model 4 ve 10 GB depolama alanı yer alıyor. Oyunun önerilen sistem gereksinimleri ise Windows 7 işletim sistemi, 4 çekirdekli 3 GHz işlemci, 4 GB RAM, DirectX 11, NVIDIA GeForce GTX 480 ekran kartı ve 10 GB depolama alanı olarak bulunuyor.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap