Microsoft Flight Simulator önemli güncelleme aldı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Microsoft Flight Simulator önemli güncelleme

Microsoft Flight Simulator önemli güncelleme aldı. Alınan bu güncelleme oyuncuların boyut sorunu yaşamamasında etkili olacak.

Geçtiğimiz yıl içerisinde yayınlanan ve özellikle uçak kullanmak isteyen ve çevreyi keşfetmek isteyenlerin oynadığı Microsoft Flight Simulator, kısa sürede oyuncuların vazgeçilmezi haline gelmişti. Çeşitli hatalarla da gündeme gelen oyun bu hataları kısa sürede çözerek oyunu daha kaliteli ve daha optimize hale getirmişti. Oyun için yapılan yeni bir güncelleme özellikle oyunun boyutundan şikayetçi olan kullanıcıları sevindirdi.

Yeni GeForce Now oyunları açıklandı

Microsoft Flight Simulator önemli bir güncelleme yaptı

Microsoft Flight Simulator, yüksek boyutuyla kullanıcıların sistemini etkileyebilen bir oyun. Bundan dolayı depolama alanının yeterli ve yüksek miktarda olması gerekiyor. Zaman zaman gelen güncellemeler de oyunun boyutunu daha çok yükseltebiliyor. Oyun güncelleme öncesinde 170 GB’lık bir boyuta sahipti. Bu kadar yüksek boyuta sahip olması kullanıcıları hem depolama alanı bakımından hem de internet hızı bakımından zorlayabiliyordu. Yapılan yeni güncelleme oyunun boyutunun daha düşük bir hale dönüşmesini sağladı.

Microsoft Flight Simulator önemli güncelleme

Simülasyon oyunu Microsoft Flight Simulator’ü güncelleyen kullanıcılar oyun dosyalarının 127 GB’a kadar düştüğünü görüyor. Bu da yaklaşık 43 GB’lık bir yer açıyor. Oyuncular açılan ek depolama alanı sayesinde bu yeri daha iyi değerlendirebiliyor. Oyunun optimize edilmiş boyutu ise 83 GB olarak açıklandı. Yani kullanıcılar oyunu indirdiğinde 83 GB’lık bir veri çekmiş olacak. Tabii bu miktar indirme boyutu olarak yer alıyor. İndirme sonrasında dosyalar kurulunca boyut 127 GB’ın biraz üzerine çıkıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.