Minecraft 1.18 ön sürümü yayınlandı, işte yenilikler

Minecraft 1.18 ön sürümü için çeşitli sürümler yayınlanmaya başladı. İlk sürümlerde karşımıza çıkan yeniliklerden bazılarını sizler için derledik.

Minecraft Live etkinliği ile birlikte Minecraft’ın 1.17 sürümünde pek çok yeniliğin olacağı açıklanmıştı. Dürbün, yenilenmiş dağlar, mağaraların daha farklı hale bürünmesi ve sarkıtlar gibi pek çok özellik yeni sürümde yer alacaktı. 1.17 sürümüne eklenecek olan bazı yenilikler gereğinden fazla büyük olduğu için ve geliştirici ekibi bu özellikleri yetiştiremediği için karşılaşılan bazı sorunlardan dolayı bazı özellikler 1.18 sürümüne aktarılmıştı. Bunlardan birisi de yeryüzü güncellemesiydi. 1.18 sürümü için ön sürümler ortaya çıkmaya başladı.

eFootball 2022 oyunu hakkında firmadan açıklama geldi

Minecraft 1.18 ön sürümü ve özellikleri

Minecraft 1.18 güncellemesiyle birlikte ön plana çıkan özelliklerden birisi dağ güncellemesi olarak yer alıyor. Oyundaki dağları daha güzel ve daha gerçekçi hale getirecek olan bu güncelleme oyuncular için de oldukça önemli bir şey. Çünkü dağların üzerindeki o manzara veya dağ manzaralı bir yerde şehir kurmak güzel bir görünüm sağlayabilir. Dağlar yeni güncellemeyle birlikte eskisine göre daha yüksek bir şekilde yer alabilecek. Bu da güzel bir görünüm katacak.

Related Post

Bir diğer güncelleme ise mağaraların daha güzel bir hale bürünüyor olması. Yeni güncellemeyle beraber farklı mağaraları keşfetmek ve bu mağaralarda hayatta kalmak mümkün olacak. Mağaralar eskisinden daha geniş ve daha güzel görünüme kavuşuyor. Ayrıca çeşitli bitkiler ve çeşitli canavarlar da mağarada bulunabilecek. Oyuna eklenecek olan 2 büyük yenilik bunlar olurken bunun yanı sıra küçük çapta yenilikler de yapılacak.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.