Minecraft Artık Gerçek Dünyada

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Mojang, 17 Mayıs’ta bizlere 2 yeni sürprizi paylaştı. Peki bu paylaşılan sürprizler neler? Detaylar haberimizde.


 

Gerçek Dünyada Minecraft Keyfi

Mojang, 17 Mayıs 2019’da yaptığı duyuruda Minecraft Earth oyununun geleceğini açıkladı. Minecraft Earth, karma gerçeklik içeren bir oyundur. Yani gerçek dünya ile oyun dünyasının iç içe olduğu bir oyunu Mojang bize sunacak. Android 7 veya IOS 10 üzeri sistemleri destekleyen bu oyunda inşa edebileceksiniz, arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz, başkalarının yaptıklarını görebileceksiniz ve daha fazlasını yapabileceksiniz.

BETA’ya kayıt olmak için Minecraft’ın resmi sitesinden başvurabilirsiniz. Bu yaz sınırlı sayıda oyuncunun alınacağını fakat bu sınır 100.000’in üzerinde olacağını söyleyen Mojang, BETA sürümünü paylaşacak. Ayrıca erken kayıt yaptıranlar ücretsiz olarak karakter görünümüne sahip olacaklar.

 

https://youtu.be/45aXAJrhEB4

MINECON 2019 Duyuruldu!

28 Eylül 2019’da başlayacak olan MINECON etkinlikleri için Mojang şimdiden duyuru ve tanıtım videosu yayınladı. MINECON, bildiğiniz üzere Minecraft hakkında çeşitli etkinlikler ve bilgi şöleni yapılan bir yer. Bu yıl yine yeni anketler ile oyunun 1.15 sürümünün nasıl şekilleneceği belirlenecek. Kullanıcılar, biyom anketinde seçtikleri  ile 1.15 sürümünün kaderini belirleyecek.

Eğer panellerde sizin de konunuzun yer almasını istiyorsanız Minecraft’ın resmi web sitesinden panel önerisi verebilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.