Minecraft Earth Duyuruldu

Minecraft’ı gerçek dünyada oynamanızı sağlayan karmaşık gerçeklik teknolojisi oyunu Minecraft Earth duyuruldu.


Mojang ekibi, yaptığı duyuruda karmaşık gerçeklik teknolojisi ile oynanan yani gerçek dünyada yapılar yapıp arkadaşlarınızla oynayabildiğiniz Minecraft Earth oyununun kapalı BETA sürecini duyurdu.

İki Hafta İçinde Oynanabilecek

Minecraft Earth, 2 hafta içinde kapalı BETA süreci ile oynanabilir hale gelecek. İlk olarak IOS cihazlarda BETA testlerinin yapılacağını duyuran ekip, Android sürümüne de yakın bir zamanda geleceğini duyuruyor. Kapalı BETA’nın sınırlı sayıda oyuncu ile kullanılacağını söyleyen ekip, sorunlar bulan kullanıcıların Mojang ekibine bildirmesi gerektiğini de belirtiyor. Henüz BETA süreci olduğu için bazı sorunlarla karşılaşabilir veya ilerlemeleriniz sıfırlanabilir.

İlginizi Çekebilir

Şartlar Neler?

Mojang ekibi, katılımcıların kayıt olduktan sonra seçilmesi durumunda haftada en az 1 defa giriş yapması gerektiğini belirtiyor. Yoksa yerinizi başkası kapabilir. Ayrıca en az 18 yaşında olan oyuncular bu oyunun BETA sürecine katılabilecek.

Minecraft Earth Nedir?

Minecraft Earth, karmaşık gerçeklik teknolojisini destekleyen, gerçek dünyada oynanan bir oyundur. Karmaşık gerçeklik, bildiğiniz üzere gerçek dünya ile sanal dünyanın karışımına verilen sistemdir. Minecraft Earth ile gerçek dünyada yapılar yapabilecek, bu yapıların içinde gezebilecek, arkadaşlarınızla eğlenebileceksiniz.

Bir önceki makalemiz olan Heavy Metal Machines, Metal Pass 5'i Duyurdu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.