Minecraft izlenme sayısı rekor üstüne rekor kırıyor

Minecraft izlenme sayısı ciddi bir rekora imza attı. Dünyanın en popüler oyunlarından birisinin sahibi olan Mojang, bir video ile kutlama yaptı.

Mojang Studios tarafından geliştirilen Minecraft, günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olmakta. Oyuncular oyunu oynarken hayal gücünü kullanarak pek çok şeyi deneyimleyebiliyor. Minecraft oyunu YouTube üzerinde büyük bir başarıya imza atmış durumda. Elde edilen bu başarı sayesinde Mojang tarafından YouTube’da yeni bir video yayınlandı.

Bully 2 oyunu hakkında önemli bilgi

Minecraft izlenme sayısı rekor kırdı

Minecraft, gün geçtikçe daha çok büyüyen bir oyun haline geliyor. Her gün YouTube’da Minecraft oyunu ile ilgili pek çok video izleniyor. Yapılan açıklamaya göre Minecraft, YouTube’da 1 trilyon izlenmeye ulaştı. YouTube’un 1 trilyon izlenmeye ulaşması ile birlikte Mojang, kendi YouTube kanalında bu gelişme için bir kutlama videosu yayınladı. 1 trilyon izlenme ile rekor kıran ve her geçen gün daha çok izlenen Minecraft, popülerliğine popülerlik katmaya devam ediyor.

Related Post

Mojang’ın geliştirmiş olduğu Minecraft oyununun bu kadar hızlı yükselmesinin sebeplerinden birisi oyunun kullanıcılara pek çok deneyim sunuyor oluşu. Oyuncular oyuna girdiğinde ister yapı yapıp mimari becerisini geliştirebiliyor, ister hayatta kalma tarzında oynayabiliyor, ister farklı alanlara atılabiliyor. Oyunculara pek çok imkanı sunan oyunun sunmuş olduğu bir diğer ayrıcalık kodlama desteği bulunması. Kullanıcılar kendi modlarını geliştirerek oyunu istediği bir hale dönüştürebiliyor. Bu da Minecraft’ın hızlı bir şekilde büyümesinde etkili olan bir olay. Minecraft, gelecekte daha da büyüyerek daha farklı yerlere ulaşmayı başarabilir.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.