Minecraft Live 2021 mobları duyuruldu

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Minecraft Live 2021 mobları

Minecraft Live 2021 mobları açıklandı. Bu yıl 16 Ekim’de yapılacak olan etkinlik için 2 yeni mob Mojang Studios tarafından duyuruldu.

Minecraft, günümüzün en popüler oyunları arasında yer alıyor. İnşa etme, hayatta kalma, mimari tasarımlar gerçekleştirme ve mini oyunlar oynama gibi pek çok şeyi mümkünleştiren Minecraft, her geçen sürümde yeni özelliklere kavuşarak büyümeye devam ediyor. Bu yıl 16 Ekim 2021 tarihinde düzenlenecek olan Minecraft Live etkinliği için yeni 2 mob web sitesinde ve YouTube üzerinde paylaşıldı.

FIFA oyunu isim değişikliğine gidiyor

Minecraft Live 2021 mobları açıklandı

Mojang, her yıl Minecraft Live etkinliği ile birlikte yeni sürümlerdeki yenilikleri açıklarken aynı zamanda mob oylaması yaparak oyuncuların seçtiği canlıyı oyuna ekliyor. 16 Ekim’deki etkinlik için şimdiden mobları duyuran firma, bu moblardan birinin glare diğerinin allay olduğunu söyledi. Minecraft’a eklenecek olan glare, karanlık alanları gösteren bir mob olarak karşımıza çıkıyor. Zombi, creeper ve örümcek gibi mobların yumurtlayacağı alanlar hakkında bilgi veren bu canlı, oyunculara yardımcı oluyor.

Minecraft Live 2021 mobları

Bir diğer canlı olan allay ise müzikleri seven bir canlı olarak karşımıza çıkıyor. Müzik çalındığında dans eden ve güzel sesler çıkaran allay, eline bir obje aldığında o objeden birkaç tane getirebiliyor. Şunu belirtmekte fayda var ki bu objeleri müzik aletinin olduğu yere getiriyor. Oldukça eğlenceli bir hayvan olan allay oyuncular için oylanabiliyor olacak. 16 Ekim’de yapılacak olan oylama ile beraber oyuncular istediği canlıyı tercih edebilecek.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.