1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Minecraft Mod İnceleme: Carpenter’s Blocks

Minecraft Mod İnceleme: Carpenter’s Blocks
0

Minecraft’ta bir bloğa farklı desenler vermek, yuvarlak şekiller yapmak ve benzer tasarımlar için karşınızda Carpenter’s Blocks!


Carpenter’s Blocks, yapı yaparken işinize yarayacak bir moddur. Bina yaparken farklı şekiller vermenizi sağlamanın dışında bu şekillere istediğiniz deseni giydiriyorsunuz.

Örneğin bir bina inşa ettiniz. Bu binanın çatısını üçgenimsi yapacaksınız. Yukarıdaki görselde olduğu gibi bunu daha da geliştirerek tepesine kadar bu şekilde yapabilirsiniz. Bu bloklar sayesinde daha gerçekçi bir görünüm ve dokusunu değiştirebileceğiniz bir sistem olacak.

Bunların dışında yatak, kapı gibi bazı eşyalarda ekleyerek bunların dokusunu değiştirebiliyor ve kullanabiliyorsunuz.

İçerisinde normal blok, yarım blok, merdiven blok, kapı, yatak, rampa gibi çeşitli bloklar mevcuttur ve bunlara istediğiniz dokuyu ekleyebiliyorsunuz.

İnceleme

Bu modu beğendik. Merdiven yerine rampa şeklinde yollar yaparken farklı blok türleri ile de ilginç şekiller yapabiliyoruz. Modun genel olarak güzel olduğunu belirtmek gerek.

İnceleme Puanı 10/10

Kullanıcı İncelemesi: Yeni Sürümler Nerede?

Kullanıcılar, genel anlamda bu moddan memnun olduklarını yorumlarda belirtiyorlar. Bunun dışında 1.12.2’ye güncellemeleri konusunda bolca yorum göze çarpmaktadır. Aslında mod yapımcısı, yeni mod sürümlerini modun kendi sitesinde paylaştığı için ve mod hayranlarının haberi olmadığı için böyle bir durumla karşı karşıya kalınıyor. Fakat mod yapımcısı yaptığı güncelleme ile yeni sürümlerin kendi web sitelerinde olacağını paylaşıyor.

Yorum Yap