1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Minecraft Mod İnceleme: DecoCraft

Minecraft Mod İnceleme: DecoCraft
0

DecoCraft, boyalar kullanarak size farklı eşyalar üretmenizi sağlayan bir Minecraft modudur.


Eğer modlu oynuyor iseniz ve farklı türde birçok eşyanın olduğu bir mod arıyorsanız size DecoCraft modundan bahsedeceğiz. DecoCraft, modun kendine özgü çalışma masası ile üretilen eşyaları kullanmak içindir. Yani bu özel masada renkli boyalar ve kil ekleyerek özel eşyalar üretiyorsunuz. Mantıken kilden üretilen eşyaların kırmızı, yeşil ve mavinin karışımları ile boyanmış hali.

Örneğin bir oyun sahası kurdunuz. İçerisinde oyun alanları olacak. Bu mod ile basketbol sahası, bilardo masası gibi çeşitli ürünleri üreterek kurabilirsiniz. Bazı eşyaların özelliği mevcut.

Modun Kullanımı

Modu kullanmak için öncelikle gerekli olan üretim masasını üretmeniz gerekmektedir. Sonrasında kırmızı, yeşil ve mavi renkleri bu çalışma masasına eklemelisiniz. Ayrıca kil ekleyeceğinizi de unutmayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra yan kısımdaki eşyalardan istediğiniz eşyanın üstüne gelin. Eşyaların üstüne gelince ne kadar boya ve kil tükettiğini belirtecektir. Bu sayede istediğiniz eşyanın ne kadar tüketim yaptığını inceleyebileceksiniz. Eşyanız için yeterli malzeme var ise üretiniz. Ürettikten sonra istediğiniz yere kurabilirsiniz.

İnceleme

Bu modu incelediğimizde güzel bir sistem ile çalıştığını gördük. Çalışma masasını yaptıktan sonra boyalar ve kil ekledik. Bazı eşyalar üreterek belirli alanlara koyduk. Daha güzel ve renkli bir çevremiz oldu. Bilardo sahası, basketbol sahası, depo merkezi, teknoloji merkezi, oyun parkı gibi çeşitli alanlar kurduk.

Bu modu bu bağlantıdan size uygun sürüm ile indirebilir ve kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap