1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Mojang 17 Mayıs’ta Ne Duyuracak?
Trendlerdeki Yazı

Mojang 17 Mayıs’ta Ne Duyuracak?

Mojang 17 Mayıs’ta Ne Duyuracak?

Mojang, Minecraft’ın 10. yıl kutlamaları devam ederken 17 Mayıs’ta 2 büyük sürpriz paylaşacağını bildiriyor.


Minecraft, 10. yıl kutlamaları için birçok çalışma gerçekleştirdi. Bu haberimizde yapılan çalışmalardan kısaca söz edeceğiz.

Minecraft Klasik Sürüm

Mojang’ın yaptığı ilk sürprizlerden birisi Minecraft’ın 10. yılına özel klasik sürümünü ücretsiz yayınlaması idi. Bu sürümde sadece yaratıcılık modu ve 32 farklı blok vardı. Ayrıca düşmanlar yoktu, rahat rahat oynayabiliyordunuz.

2 Büyük Duyuru

Mojang, 17 Mayıs’ta 2 büyük duyuru yayınlayacağını açıkladı. Bildiğiniz üzere daha önceki haberimizde Mojang’ın Twitter üzerinden paylaşım yaptığını ve bu büyük duyurulardan birinin karma gerçeklik olabileceğini açıklamıştık. Diğer güncellemenin ne olacağını zamanı gelince göreceğiz.

#MinecraftMemories

Minecraft ekibi ve oyuncuların bu etiket ile Minecraft anılarını anlattığı paylaşımlardır. Sizde bu etiket ile Minecraft anılarınızı anlatabilirsiniz.

Mağazada Büyük İndirimler

Mojang, markette %50’ye varan indirimler yapmayı da unutmadı. 10. yıl dönümü indirimlerini Minecraft mağazasında bulabilirsiniz.

Minecraft’ın 10. Yıl Haritası

BlockWorks’un hazırladığı Minecraft’ın 10. yılına özel haritayı Java ve Bedrock sürümlerinde indirerek deneyebilirsiniz. Bu gizemli, sürprizlerle dolu haritayı sizde oynayarak Minecraft’ın 10. yıl dönümünü kutlayın.

Zaman Tüneli

Mojang ekibi, zaman tüneli ile Minecraft’ın 2009’dan 2029’a kadar olan 20 yıllık serüveninden bahsetti. Zamanda yolculuk yapmayı ihmal etmeyen ekip 2029’da Minecraft’ın Mars için yayınlanacağını duyurdu.

Bir önceki makalemiz olan Tırlar için Elektrikli Otoban Test Ediliyor başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap