1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Mojang Ekibinden Block Friday İndirimleri

Mojang Ekibinden Block Friday İndirimleri

Mojang Ekibinden Block Friday İndirimleri

2009 yılında piyasaya sürdüğü Minecraft oyunu ile tanınan Mojang, “Block Friday” ile Marketplace’de yer alan ürünlerde 100’den fazla ürüne %30’un üzerinde indirimler yaptı. Bu indirimler 21-26 Kasım tarihleri arasında devam edecektir. Yani şu anda indirimlerden yararlanabilir, ucuza ürün alabilirsiniz.

Marketplace’yi Minecraft’ın Windows 10 Edition, Nintendo Switch, Xbox One, IOS ve Android sürümlerinde bulabilirsiniz.

Marketplace Nedir?

Marketplace, Minecraft ile ilgili şeylerin olduğu bir markettir. Buradaki ürünler gerçek para yerine gerçek para ile satın alınan bir sanal para birimi ile alınmaktadır. Ücretli içerik olduğu kadar ücretsiz içeriklerde yer almaktadır.

Marketplace’de Neler Var?

Marketplace’de haritadan doku paketine, karakter dokularından mini oyunlara birçok şey bulunmaktadır. İstediğiniz ücretli veya ücretsiz Minecraft ürününü seçip indirdikten sonra oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Orta çağ doku ve haritalarından SkyBlock haritalarına, hayatta kalma haritalarından macera haritalarına, ilginç ve birbirinden güzel doku paketlerinden farklı karakter dokularına kadar birçok ürünü burada bulabilirsiniz. İstediğiniz ürünü veya benzer bir ürünü arama yerine gelerek arayabilir, o ürünü arayabilirsiniz.

Parfum Mekani TR

Bu indirimlerden yararlanmak ve sizde ürün almak istiyorsanız bu bağlantıya tıklayabilir ve keşfedip hemen istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Minecraft ile Neler Yapılır?

Minecraft ile hayatta kalabilir, yaratıcı modda oynayabilir, şehir kurup macera yaşayabilir, rol yapabilir veya daha fazlasını yapabilirsiniz. Hayal gücünüze bağlı olarak yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Örneğin orta çağ şehri kurup orada arkadaşlarınızla rol yapabilirsiniz. Veya modern ve gelecek bir şehir kurabilirsiniz ve orada geleceğe uygun yaşarsınız.

Minecraft ile geliştiricilik yapabilir, farklı özellikler ve eşyalar ekleyebilirsiniz. Örneğin doku paketi, yeni eşyalar, özelleştirilmiş karakter dokusu, eklentiler, harita ve benzeri şeyler.

Bir önceki makalemiz olan Overwatch Bir Hafta Boyunca Ücretsiz başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap