Mushroom Cats 2 ücretsiz oldu

Sevimli bir oyun olan Mushroom Cats 2 ücretsiz hale geldi. Oyuncular oyunu alıp indirdikten sonra hemen oynamaya başlayabiliyor.

Bağımsız oyun geliştiricilerini destekleyen Indiedb, yaptığı etkili çalışmalar ile ön plana çıkan bir firma. Zaman zaman bağımsız geliştiricilerin oyunlarını ücretsiz olarak sunan bu site yeni bir oyunu daha kullanıcıların önüne getiriyor.

RTX 3070 belleği 2 katına çıktı

Mushroom Cats 2 kısa süreliğine ücretsiz oldu

Kısa süreliğine bedava olan Mushroom Cats 2 oyunu, basit bir eğlence ve macera tarzı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda mantarların üzerinde bulunan kediler yer alıyor. Oyunculara sihirli bir dünyanın kapılarını açan bu Mushroom Cats 2, yürekleri sevgiyle dolduruyor. Oyun içerisinde sihirli adalar, bonus seviyeler, eğlenceli kediler ve daha birçok özellik bulunuyor. Oyunun kontrolü fare ile tıklamalı bir şekilde yapılmakta.

Oyunu almak isteyen kullanıcılar öncelikle Indiedb web sitesine giriş yapıp kendi hesabına girmeli. Hesabı olmayan kullanıcılar hemen yeni bir hesap oluşturup giriş yapmalı. Giriş yaptıktan sonra üstteki menüde yer alan “Showcase -> Freebies” kısmına giriş yapılmalı.

Related Post

Burada Mushroom Cats 2 oyununu bulduktan sonra oyunu hesaba eklemek için sayfanın aşağısına inip butona basmak gerekiyor. Bu işlem sonrasında indirme simgesi çıkacak, bu simgeye bastıktan sonra ve açılan sayfada “Showcase” bölümüne girdikten sonra oyunu indirip oynamak mümkün oluyor.

Kısa süreliğine ücretsiz olan Mushroom Cats 2 oyununun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 işletim sistemi, 2.3 GHz çift çekirdek işlemci, 1 GB RAM, Intel HD 4000 ekran kartı ve 40 MB depolama alanı yer almakta.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan GeForce Now fiyat konusunda güncelleme yaptı başlıklı makalemizde Fiyat ve GeForce NOW hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.