1. Ana Sayfa
  2. PC Oyunları
  3. NBA 2K21 ücretsiz oldu

NBA 2K21 ücretsiz oldu

NBA 2K21 ücretsiz

NBA 2K21 kısa süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı. Oyuncuların oyunu alabilmesi için yapılması gereken bazı adımlar yeterli oluyor.

Oyun dünyası her geçen gün daha farklı gelişmeler ile kendini büyütüyor. Bazı oyunlar vardır ki o kadar çok popüler ve büyük oyun olduğu için ücretsiz olması beklenemez fakat oyun firmaları oyun severler için sürpriz yapabilir. Örneğin geçtiğimiz yıl Mayıs ayında GTA 5 oyununun ücretsiz olması oyun dünyasında büyük yankı uyandırmıştı. Şimdi de NBA 2K21 oyununun bedava olması ortalığı coşturdu.

GTA 5 PlayStation 5 çıkış tarihi açıklandı

419 TL değerindeki NBA 2K21 ücretsiz

419 TL değerine sahip olan NBA 2K21 oyunu kısa süreliğine bedava olarak yayınlandı. Pek çok oyuncunun almak istediği fakat yüksek fiyatı sebebiyle alamadığı bu oyun artık ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Epic Games hesabına sahip her oyuncunun alabileceği oyuna sahip olmak isteyen kullanıcıların öncelikle Epic Games’in ana sayfasına girmesi ve hesabına giriş yapması gerekiyor. Ana sayfada biraz aşağı indikten sonra oyunun ücretsiz olduğuna dair bir bilgi yer almakta. Oyuncular buraya girip oyuna sahip olabiliyor.

NBA 2K21 ücretsiz

Oyun hakkında kısaca bahsetmek gerekirse NBA 2K21, bir basketbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekçi grafiklere sahip olan NBA 2K21, pek çok özellik ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Basketbol severler için oyun altın niteliğinde. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core i3-530 veya AMD FX-4100 işlemci, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GT 450 veya AMD Radeon HD 7770 ekran kartı ve 800 GB depolama alanı yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan GTA 5 PlayStation 5 çıkış tarihi açıklandı başlıklı makalemizde GTA 5, PlayStation 5 ve Xbox Series S hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap