1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. NBA Live 19’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

NBA Live 19’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

NBA Live 19’un Çıkış Tarihi Duyuruldu

Dün gece gerçekleşen E3 fuarındaki EA Games’in düzenlediği konferans fuarın ilk konferansı olma özelliğini taşıdı. Konferansta EA spor oyunlarını sevenleri heyecanlandıracak bir haberi de bu konferansta duyurdu.

NBA Live 19’un Çıkış Tarihi

EA Games’in basketbol oyunu olan NBA Live 19 bu sene içerisinde piyasaya çıkacak.

NBA Live serisi NBA 2K’ın insanlar tarafından aşırı sevilmesi yüzünden neredeyse unutulmuş bir seri haline geldi. Fakat EA Games pes etmişe benzemiyor ve serinin önceki oyunları her ne kadar ağır eleştiriler alsa da bu yıl da karşımıza yeni bir oyunla çıkıyor.

Özellikle geçtiğimiz sene çıkan NBA Live 18 oldukça ağır eleştiriler almıştı ve oyuncular tarafından da sevilmeyen bir oyun olmuştu. Geçen yıl ki hayal kırıklığının ardından EA Games bu kez daha iyi bir oyun iddiasıyla NBA Live 19‘u karşımıza çıkardı  Oyunun çıkış tarihini ise 7 Eylül 2018 olarak açıkladı.

EA Games yeni oyunu NBA Live 19 ile NBA 2K’yı tahtından indirmeyi planlıyor. Bakalım bu konuda nasıl bir başarı edecek oyunun çıkışıyla beraber bunu hep birlikte göreceğiz.

NBA Live 19 Resmi Tanıtım Videosu

Yazar Hakkında

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Yorum Yap