Netflix güncellemesi Android kullanıcılarını sevindirdi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Netflix güncellemesi Android

Netflix güncellemesi Android kullanıcılarını mutlu eden bir yenilik ile birlikte geliyor. Bu yenilik kullanıcıların çok işine yarayabilir.

Dünyanın en çok tercih edilen dizi ve film izleme sitelerinden birisi olan Netflix zaman zaman yaptığı özellik güncellemeleri ile birlikte kullanıcıları heyecanlandırmayı başarabiliyor. İlk olarak evlere servis şeklinde yayın hayatına başlayan Netflix, günümüzde dijital ortamda medya hizmeti sunuyor. Netflix’in kullanıcıları sevindiren yeni özelliği artık Android uygulamasında yer alıyor.

Instagram istatistikleri daha detaylı olacak

Netflix güncellemesi Android için yayınlandı

Netflix, her geçen gün daha da büyüyen ve daha da gelişen bir uygulama. Bu uygulamada izlenebilecek o kadar çok içerik var ki kullanıcılar da bu içerikleri sık sık tercih edebiliyor. Bazı kullanıcıların aklına zaman zaman içerik fikri gelmeyebilir. Bu konuda Netflix’in daha öncesinde duyurduğu ve geçtiğimiz zamanlarda web sitesine getirdiği bir özellik bulunuyor.

Netflix güncellemesi Android

Netflix’te yer almaya başlayan karışık oynatma özelliği ile birlikte kullanıcılar bir içerik izlerken Netflix tarafından seçilen bir diğer içeriğe geçiş yapabiliyor. Bu özellik kullanıcının ilgisini çeken yapımları göstermeye çalışıyor fakat her zaman başarılı olmayabiliyor. Netflix’in web sürümüne gelen bu özellik artık Android sürümünde yer alıyor.

Netflix’in karışık oynatma özelliği bazı kullanıcılar tarafından çok sevilse de özelliği beğenmeyen bir kitle de bulunmuyor değil. Bunun sebebi özelliğin kullanıcının ilgisini çeken bir içerik göstermiyor oluşu. Kullanıcıların en çok yakındığı kısım da bu olmakta. Bu özelliğin zamanla düzeleceğini ve kullanıcıların beğeneceği içeriklerin kullanıcılara gösterileceğini umuyoruz.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.