1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Netflix, Türkiye’ye Yeni Hizmetini Getiriyor

Netflix, Türkiye’ye Yeni Hizmetini Getiriyor

Netflix, Türkiye’ye Yeni Hizmetini Getiriyor

Dünya’nın en büyük, online dizi-film izleme platformu Netflix yeni özellik paylaşımında bulundu.

Dünya’nın en büyük medya platformu olan Netflix, Türkiye’ye bir özelliğini daha getirdi. Artık diğer ülkelerde de olduğu gibi Türkiye’de yüksek ses kalitesi seçeneği satın alınabilecek. Bu özelliğin bir süredir Türkiye’ye gelmesi zaten bekleniyordu.

netflix2

Netflix’in ‘Ultra’ aboneliği Avrupa’da belli başlı ülkelerde aktif olarak kullanılıyordu. Türkiye’den Netflix’e olan yoğun talep Netflix’in Türk kullanıcılar için daha iyi hizmet sunmasına olanak sağladı. Aşağıda Netflix’in vediği hizmetlerin farkları görülüyor.

netflix-paketler

Netflix Ultra Paket ne kadar?

Avrupa’da 19.90€ olan paket Türkiye’de ₺47.99’dan satışa sunulacak. Paket kullanıcılara her bir özelliği sunuyor. Bunun yanında yeni olarak Avrupa’da HDR olarak adlandırılan yüksek ses kalitesi de Netflix Ultra pakette olacak.

Yazar Hakkında

Merhaba ben Hasan. İstanbul'da yaşıyorum. Yazılımlar, donanımlar, savunma sanayii vb. ilgi alanlarım arasında bulunuyor. Yeni teknolojiler üzerinde araştırma yapmayı seviyorum. Bu araştırmalar sonucunda da size yazılarımı ulaştırıyorum. Açık kaynaklı yazılımları kullanmayı seviyorum.

Yorum Yap