Netflix yeni internet sitesi duyurdu

Netflix yeni internet sitesi duyurdu. Duyurulan yeni internet sitesi bu tür sitelere meraklı kullanıcılar için oldukça faydalı görünüyor.

Netflix, günümüzün en büyük medya platformlarından birisi. Sunduğu dizi ve film içerikleri ile karşımıza çıkan internet sitesi, kendini her geçen dönem daha da geliştiriyor. Yaptıklarıyla etkili bir hizmet sunan Netflix, pek çok popüler film ve diziye ev sahipliği yapıyor. Bazı kullanıcılar film ve dizi izlerken içerik hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyebiliyor. Bu konuda Netflix önemli bir adım atmış bulunuyor.

Twitter Quill uygulamasını satın aldı

Netflix yeni internet sitesi kurdu

Netflix Tudum isimli internet sitesi ile birlikte kullanıcılara daha fazla bilgi sunmak istiyor. Bazı izleyiciler bir film veya dizi hakkında daha çok bilgi öğrenmek isteyebilir. Tudum’un amacı da tam olarak bu. Bu web sitesi, kullanıcılara farklı deneyimler sunmak adına pek çok film ve dizi içeriği hakkında önemli bilgiler paylaşacak. Örnek vermek gerekirse bu platformda izleyicilerin o içerik hakkında bilmediği çeşitli detaylara yer verilebilir. Bu da izleyici ile içerik arasındaki bağı daha da güçlendirebilir.

Related Post

Tudum ile birlikte Netflix kullanıcıları yalnızca bilgi içerikleri ile karşılaşmayacak, aynı zamanda özel röportajlar da okuyabiliyor olacak. Bu sayede oyuncular hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak mümkün olacak. Bunun yanı sıra kamera arkası hikayeleri gibi pek çok konuyu da ele alacak olan Tudum, eğlenceli yazılara da yer veriyor olacak. Şimdilik İngilizce olan web sitesinin farklı bir dilde yayın yapması beklenmiyor olsa da gelecekte daha fazla dil seçeneği eklenebilir.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.