Never Alone ücretsiz hale geldi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Never Alone ücretsiz

Never Alone ücretsiz oldu. Kısa süreliğine bedava olan oyuna erişmek için oyuncuların bazı adımları uygulaması gerekiyor. Sizler için bu adımları anlattık.

Geçmişte oyun oynamak isteyen bir kişi bir oyun mağazasına giderek oyun alıyordu. Oyunlar verilirken genellikle indirimler yapılırdı. Günümüzde artık dijital çağın da etkisiyle beraber internet üzerinden ücretsiz oyun kampanyalarına denk gelmek mümkün hale geldi. Bu kampanyalardan birisi de Epic Games tarafından sağlanıyor.

NVIDIA kuantum çalışmaları için ortaklık sağladı

Never Alone ücretsiz olarak oynanabiliyor

Never Alone kısa süreliğine bedava oldu. Oyun, ilginç bir hikayeye ev sahipliği yapıyor. Büyük bir kar fırtınası ile mücadele eden karakter, tüm dünyaya karşı bir tehdit unsuru haline gelen bu olayın sebebini bulmaya çalışıyor. Yanında beyaz bir tilki ile bir serüven yaşamaya başlayan ana karakter, büyük bir maceraya atılmış olacak. Oyun kumandasına desteği bulunan bu oyunu almak için oyuncunun bir Epic Games hesabı olması gerekiyor. Sonrasında oyun alınabilir ve Epic Games Launcher ile birlikte kurulabilir.

Never Alone ücretsiz

Kısa süreliğine ücretsiz olan 24,70 TL değerindeki bu oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 işletim sistemi, Intel Core 2 Duo E4500 veya AMD Athlon 64 X2 5600+ işlemci, 2 GB RAM, 3 GB depolama alanı, DirectX 9.0c ve NVIDIA GeForce 240 GT veya AMD Radeon HD 6570 ekran kartı yer alırken önerilen sistem gereksinimleri arasında Windows 11 işletim sistemi, Intel Core 2 Quad Q9550 veya AMD Phenom II X4 955 işlemci, 4 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 650 Ti veya AMD Radeon HD 7790 ekran kartı gerekiyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.