1. Ana Sayfa
  2. Konsol
  3. Nintendo Switch Kaç Para Olacak ?

Nintendo Switch Kaç Para Olacak ?

Nintendo Switch Kaç Para Olacak ?

Bilindiği üzere Nintendo geçtiğimiz ay  yeni konsolu olan Nintendo Switch için ilk duyurusu gerçekleştirmişti. Konsol hakkında yeni bilgilere 2017 yılının başlarında ulaşabileceğiz. Mart 2017’de piyasaya çıkarılması planlanan konsol için ortaya çıkacak olan bilgiler muhtemelen konsolun kesin çıkış tarihi, desteklediği oyunlar ve en önemlisi satış fiyatı olacak. Şuan için Nintendo konsolun fiyatı ile ilgili olarak hiçbir açıklamada bulunmasa da bazı satış firmaları Nintendo Switch’i satış listelerine eklemiş durumda.

Bazı söylentilere göre İngiltere merkezli  olan Game firması Nintendo Switch için iki farklı model ile piyasaya çıkartılacağını açıklamış durumda. Yine söylentilere göre bu 2 farklı model konsolun Basic ve Premium isiminde olacağı yönünde. Tahminen Basic modeli £199.99 gibi bir fiyata sahip olurken, adından da anlaşılacağı üzere daha iyi özellikleri taşıyan Premium modelinin fiyatı ise £249.99 olarak belirtilmiş.

Şuan için kesin bir fiyat belirlemek zor olsa da konsolun aşağı yukarı belirtilen bu fiyatlar aralığında fiyatlandırılacağını düşünüyoruz. Ayrıca tekrar belirtmeliyiz ki Ocak ayında Nintendo’nun resmi açıklama yapması ve konsol hakkında bilgi vermesi bekleniyor. 2017 yılına kadar hiçbir şeyin kesin olmadığını söylememiz de fayda var.

Yazar Hakkında

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Yorum Yap