Nintendo Switch yeni özellik ile buluştu

Nintendo Switch yeni özellik sayesinde oyuncuların büyük bir sorununu tarihe karıştırıyor. Bu özellik ile beraber kullanıcılar farklı cihazlar kullanabilecek.

Nintendo Switch, zaman zaman sunduğu yenilikler ile birlikte kullanıcıların daha iyi bir oyun deneyimi yaşamasını sağlamaya çalışıyor. Son güncelleme ile birlikte Nintendo Switch artık daha fazla cihazı desteklemeye başlıyor. Bununla birlikte indirme ve kablosuz internet ile ilgili bir güncelleme yapıldı.

Nintendo Switch yeni özellik elde etti

Bilindiği üzere Nintendo Switch konsoluna Bluetooth destekli bir ses aygıtı bağlamak mümkün değildi. Yeni güncelleme ile birlikte artık kablosuz bir şekilde Bluetooth desteğine sahip ses aygıtı eklemek mümkün olacak. Bunun yanı sıra bilinmesi gereken bir diğer konu en fazla 2 kablosuz aygıtın bağlanabiliyor olması. Yani aynı anda 2’nin üzerinde kablosuz aygıt bağlamak mümkün olmuyor. Ayrıca şunu belirtmeliyiz ki aynı anda tek ses cihazı aktif olarak çalışıyor. Diğer ses cihazları devre dışı kalıyor.

Related Post

Nintendo Switch’in kullanıcılarına sunduğu yeniliklerden birisi de uyku modu ile ilgili oldu. Artık oyun konsolu uyku modundayken arka planda indirme yapmak mümkün olacak. Bu özellik sayesinde oyuncular uyku modunda oyun indirip kurabilecek. Bu özellik ile birlikte birçok oyuncu enerji tasarrufu modunda indirme işlemi yaparak cihazı tekrar başlattığında hemen yeni oyuna başlayabiliyor olacak.

Bu özelliğin yanı sıra cihaza eklenen özelliklerden birisi de kablosuz internet ile ilgili bir özellik oldu. Kullanıcılar kablosuz internet bağlantısının frekansını değiştirebilecek. Yeni eklenen seçenek ile birlikte kullanıcılar ister 2.4 GHz ister 5 GHz bağlantı frekansını tercih edip internet bağlantısını bu şekilde ayarlayabiliyor olacak.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.