Nioh: The Complete Edition ücretsiz oldu

Nioh: The Complete Edition ücretsiz oldu. Oyunu almak isteyen oyuncuların dikkat etmesi gerektiği bazı noktalar bulunuyor.

Epic Games Store, 2018 yılının Aralık ayında kurulduğu dönemden bu yana her hafta bazen bir bazen birden fazla oyun dağıtarak oyuncularını sevindiriyor. Yeni bir oyun daha dağıtan Epic Games, 249 TL değerindeki oyunu bedava yaptı.

Construct: Escape the System ücretsiz oldu

Nioh: The Complete Edition ücretsiz olarak alınabilir

Nioh: The Complete Edition kısa süreliğine bedava oldu. KOEI TECMO GAMES CO. LTD. tarafından geliştirilen bu oyun, Japonya’nın geleneksel mimarisini ele alıyor. Oyun mimari açıdan akla Metin2 gibi Asya tarzı oyunları getiriyor olsa da oyunun özellikleri daha farklı olmakta. Rol yapma tarzı ve aksiyon dolu olan bu oyun, bol bol şiddet ve kan içeriğine sahip olduğu için geliştirici tarafından oyunculara uyarı veriliyor.

Oyuna sahip olmak için yapılması gereken Epic Games Store ana sayfasına girip hesaba giriş yapmak ve sonrasında ana sayfada bir miktar aşağı indikten sonra bedava olarak alınabilen Nioh: The Complete Edition oyununa girmek gerekiyor. Oyunu kütüphaneye ekledikten sonra Epic Games Launcher yazılımı üzerinden oynamak mümkün oluyor.

Related Post

Para vermeden alınabilen bu oyun için Metascore web sitesi üzerinde oyunun Metacritic değeri 84 olarak yer alırken kullanıcı puanı ortalaması 7.1 olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, Steam’de %85 oranında beğenilirken son 30 gün içerisinde %90’ın üzerinde oyuncunun oyuna bayıldığı görülüyor.

Nioh: The Complete Edition ücretsiz oldu fakat bazı oyuncular oyunun sistem gereksinimlerini de merak edebilir. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 10 64 bit işletim sistemi, Intel Core i5 4460 işlemci, 6 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 970 ekran kartı ve 85 GB depolama alanı yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.