1. Ana Sayfa
  2. MacOS / IOS
  3. Ok Yiyen Adamı iPhone Kurtardı
Trendlerdeki Yazı

Ok Yiyen Adamı iPhone Kurtardı

Ok Yiyen Adamı iPhone Kurtardı

Avustralya’da yaşanan olaya göre saldırgan tarafından ok yiyen bir adam iPhone’una gelen ok sayesinde kurtuldu. 


Haber içeriği sanki orta çağ ile modern çağın karışımı gibi olsa da bu ilginç olay Avustralya’da yaşandı. Avustralya’nın Yeni Güney Galler bölgesinde sabah saatlerinde yaşanan olaya göre saldırgan araçtan yeni inen adama doğru ok fırlatır. Gelen ok ise adamın telefonuna denk gelir. Bu sayede adamın hayatı kurtulur.

Saldırgan ise polisler tarafından yakalanarak hakkında dava açıldı. Ödediği para ile serbest kalan saldırgan kişiye zarar verme suçundan dolayı ileri bir tarihte çıkacağı mahkemede hesap verecek.

Aliexpress TR

Avustralya Hakkında Kısa Bilgi

Avustralya, Dünyanın Güneyinde yer alan okyanuslar arasında küçük bir kıtadır ve ülke adını almıştır. Ulusal dili İngilizce olan Avustralya’da para birimi olarak Avustralya Doları kullanılmaktadır. Nüfusu ise 2011’de 21.5 milyon olan Avustralya’da 2019 tahmini 24 milyon civarındadır.

Avustralya hakkında bildiğim bir bilgi ise çok fazla suç işlenen bir yer olması. Zamanında suç işleyen insanların Avustralya’ya bırakılması ile Avustralya’da suçlu insanlar yeni hayatlarını kurmuş ve burada yaşamaya başlamışlardır. Bundan dolayı Avustralya’nın suç oranının yüksek olduğu söylenmektedir.

Bir önceki makalemiz olan Size Nostaljiyi Yaşatacak 5 İçerik başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap