OnePlus 10 Pro özellikleri ortaya çıktı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

OnePlus 10 Pro özellikleri

OnePlus 10 Pro özellikleri ile birlikte sızdırıldı. Sızdırılan modelin özellikleri genel olarak orta ve üst segment arasına hitap ediyor.

2013 yılında Çin’de kurulan bir firma olan OnePlus, çok popüler bir firma olmasa da son zamanlarda ülkemizde de tanınmaya başlanan bir marka haline geldi. Çıkardığı modellerle etkili özellikler sunmaya gayret eden firma, şimdi de OnePlus 10 modeli ile bekleniyor. Gelecek yıl sunulması beklenen telefonun daha önce görüntüleri sızdırılmıştı. Şimdi de modelin özellikleri ortaya çıktı.

iPhone satışları durduruldu, peki ne olacak?

OnePlus 10 Pro özellikleri

OnePlus 10 Pro’nun sızdırılan özelliklerini incelediğimizde genel olarak orta ve üst segment arası bir cihaz olduğu görülüyor. 6,7 inç ekrana sahip olacağı söylenen modelin 120 Hz yenileme hızı ile karşımıza çıkacağı belirtiliyor. AMOLED ekran panelin yanı sıra dikkat çeken özelliklerden birisi suya ve toza karşı dayanıklı bir telefon olacağı. Bu da telefonun bu gibi etmenlere karşı korunaklı olacağı anlamına geliyor. Modelin Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisine sahip olacağı söyleniyor. Yani telefon güçlü bir işlemci ile müşterilerini karşılayacak.

OnePlus 10 Pro özellikleri

OnePlus 10 Pro’nun öne çıkan özelliklerinden birisi de bellek miktarı olmakta. 8 GB RAM ve 12 GB RAM olarak iki farklı seçenek halinde karşımıza çıkacak olan bu model, LPDDR5 RAM teknolojisine sahip. 48 MP arka kameraya sahip olan modelin 50 MP ultra geniş açılı ve 8 MP 3.3 kat yakınlaştırma özellikli kamerası bulunuyor. Modelin ön kamerası ise 32 MP olmakta. 5.000 mAh pil kapasitesine sahip olan telefonun Şubat ayına kadar piyasada olması beklenirken Nisan ayında dünyaya yayılacağı tahmin ediliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.