OnePlus 10 Pro tanıtımı paylaşıldı

OnePlus 10 Pro tanıtımı yayınlandı. Yayınlanan videoda dikkat çeken detaylardan birisi video içerisinde yer alan bir ifade oldu.

OnePlus 10 Pro modeli ile ilgili daha önce bir haber paylaşmıştık. Bu haberde modelin henüz doğrulanmayan özelliklerinden söz ederken aynı zamanda bu bilgilerin bir sızıntı olduğundan da bahsetmiştik. Şimdi de model ile ilgili bir tanıtım videosu ön plana çıkıyor. Bu videonun gerçek tanıtım videosu olup olmadığı bilinmiyor çünkü Twitter’da farklı ve popüler bir kullanıcı tarafından paylaşılmış durumda.

Instagram’a eklenecek yeni özellikler açıklandı

OnePlus 10 Pro tanıtımı ortaya çıktı

OnePlus 10 Pro tanıtımını incelediğimizde öncelikle telefonun ön ve arka kısmı gösteriliyor. Ardından arka kameranın içerisinden geçiş yapılıyor ve iki farklı renge sahip telefon modeli görünüyor. Telefonun dikkat çeken kısımlarından birisi arka kısmında yer alan yazı oldu. 3 kameranın sağ alt kısmında bulunan bu yazının ne anlama geldiği merak konusu oldu. OnePlus 10 ve One Plus 10 Pro modelinin 4 Ocak 2022 tarihinde tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte model ile ilgili net bilgiler alınırken aynı zamanda reklam tanıtımının da doğru olup olmadığı ortaya çıkacak.

Related Post

OnePlus 10 Pro modelinin işlemcisi Snapdragon 8 Gen 1 olarak bizleri karşılıyor. 4 nm transistörlere sahip olmasıyla oldukça güçlü bir işlemci olan bu model, telefonun yüksek performanslı bir şekilde kullanılmasını sağlıyor olacak. 120 Hz ekran yenileme hızı ile birlikte kullanıcıları karşılayacak olan modelin 8 GB ve 12 GB RAM seçenekleri olacağı belirtilirken bununla birlikte UFS 3.1 depolama teknolojisi ile kullanıcıları karşılayacağı belirtiliyor. Modelin 5.000 mAh pil kapasitesi olacağı ve 125 watt hızlı şarj desteği olacağı da açıklanıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.