1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Operatörler Hediyeler Dağıtıyor!

Operatörler Hediyeler Dağıtıyor!

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ile ücretsiz bir şekilde arama, sms ve internet hakkı alabilirsiniz.


3 büyük operatör hattı, birbirimiz ile iletişim kurmanın yollarından birisi. Ne kadar uzakta olursanız olun uydular sayesinde bağlantılarınız firmanız tarafından sağlanır. Peki bu firmaların verdiği ücretsiz hediyeleri biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız bu konuda öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom

Türk Telekom, Sil Süpür oyunu ile sizlere her hafta ücretsiz hediyeler dağıtmaktadır. 30 GB’a kadar internet paketi, sınırsız konuşma, Muud premium üyelik, MNG Kargo indirimi gibi birçok hediye dağıtılıyor. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapıp Sil Süpür uygulamasına girmektir.

Turkcell

Turkcell, Salla Kazan uygulaması ile sizlere her hafta hediyeler dağıtıyor. Ücretsiz bir şekilde katılabileceğiniz uygulamada her yöne sınırsız konuşma, 25 GB’a kadar internet, çeşitli hizmet paketleri gibi hediyeleri Salla Kazan uygulamasında bulabilirsiniz.

Vodafone

Vodafone Yanımda uygulamasından ulaşabileceğiniz Bana Ne Var? uygulaması ile her hafta ücretsiz hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Kampanya kapsamında internet, konuşma, çeşitli indirimler veya sürpriz bir hediye kazanabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Tiktok, Twitter Gündemine Oturdu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yorum Yap