Uygun Fiyatlı 4 Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Oyuncular için Ucuz Mikrofonlu Kulaklıklar

Artık oyun oynarken, arkadaşlarımız ile birlikte oynuyoruz ve bazen sesli bazen görüntülü konuşuyoruz. Özellikle sesli bir şekilde arkadaşlarımız ile konuşurken arkadaşımıza sesimizin kötü gitmesini istemeyiz. Bunun için güzel bir oyuncu mikrofonlu kulaklık şarttır. Bu listemizde sizler için,ucuz oyuncu mikrofonlu kulaklıklarını listeledik.

Mikrofonlu Kulaklıklar Listemizin ilk sırasında;

SNOPY RAMPAGE SN-R1

Listemizin ilk sırasında yer alan SNOPY RAMPAGE SN-R1 mikrofonlu kulaklığa sahip olmanız için, 53 TL gibi bir fiyat ödeyebilirsiniz. Kulaklığın mikrofonu fiyatına göre çok çok kalitelidir. Tavsiyemizdir. Konfor konusunda da fiyat rakiplerine göre en iyisi diyebiliriz. Yan taraflarda kulaklığın boyutunu başınıza göre ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda başımızın üstünde kalan beyaz yerde çok kaliteli ve konforludur. Kablonun ortasında yer alan ses aparatı ile de sesi yükseltip, kısabilirsiniz. Kulaklığı da gayet başarılıdır.

SNOPY RAMPAGE SN-RU2

Listemizin ikinci sırasında yer alan SNOPY RAMPAGE SN-RU2 mikrofonlu kulaklığa sahip olabilmeniz için, 71 TL ödemeniz gerekmektedir. Uzun bir kablo uzunluğuna sahip olan oyuncu mikrofonlu kulaklığı, USB bağlantısı kurarak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Aynı firma ürettiği için SNOPY RAMPAGE SN-R1 ürünün bir üst versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Yine konfor konusunda fiyatına göre rakip bir oyuncu mikrofonlu kulaklığı. Siyah ve kırmızı renklerde satılan mikrofonlu kulaklıklığını sizlere tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir

GXT 310 OYUN KULAKLIĞI

Listemizin üçüncü sırasında yer alan GXT 310 OYUN KULAKLIĞI mikrofonlu kulaklığı, Trust markasına aittir. Mikrofonlu kulaklığın, kulaklık kısımları çok yumuşak ve dışarı az ses vermesi çok iyi bir özellik olmuş. Bu ürüne sahip olabilmeniz için, 118 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekmektedir. Kablo uzunluğu 1 metredir. Siyah ve kırmızı renkler ile piyasaya sürülmüştür. Mikrofonu da çok kalitelidir. Trust markası ayrıca mikrofon da üretmektedir. Bu nedenle mikrofon konularında gelişmişlerdir. Gelişmiş mikrofonlarını,oyuncu kulaklıkları ile birleştirince ortaya çok iyi bir performans çıkmış.

SNOPY RAMPAGE SN-RW6 RAPTOR

Listemizin dördüncü ve son sırasında yer alan SNOPY RAMPAGE SN-RW6 RAPTOR mikrofonlu oyuncu kulaklığına sahip olabilmeniz için, 200 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekmektedir. 7 adet renk seçeneği mevcuttur. Yumuşak kafa bandı ile uzun kullanımlarda ağrı vb. yapmamaktadır. Sağlam bir kabloya sahiptir. Ayrıca titreşimli bir kulaklıkdır. Mikrofonu da eğip bükebilirsiniz. Aynı zamanda 7.1 audio özelliğine sahiptir. Kablosu üzerinde ses aparatları da bulunmaktadır. bu aparatlar sayesinde, ses kısıp arttırabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Linux Üzerinden Oyun Oynanır Mı? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Mehmet Özdemir: Yazılım Meraklısı - Teknoloji Editör'lüğü yapıyorum. Girişimci - Dijital Reklamcılık ayrıca Youtube üzerinde hayalleri olan bir lise öğrenciyisim

Yorumları Görüntüle (2)

  • rw6 tavsiye etmiyorum. kullandım kablo sıkıntısından geçilmiyor. ne kadar kullanan tanıdıysam aynı problemlerle karşılaştık hem de aldığımızdan kısa süre sonra

  • Oyuncu kulaklığı için güzel öneriler teşekkürler. Ben de GXT 310'nu satın alacağım. Oyun oynarken sesi de hissederek oyun keyfini yaşayacağım.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.