Paladins Epic Paketi ücretsiz hale geldi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Paladins Epic Paketi ücretsiz

Paladins Epic Paketi ücretsiz oldu. Kullanıcılar bu pakete sahip olarak ücretsiz olan Paladins oyununda yeni özelliklere sahip olmaya başlayacak.

Epic Games, her hafta yaptığı bedava oyun kampanyaları ile bizleri sevindirirken firma bu sefer bir farklılık yaparak ücretsiz oyunun yanı sıra bir de ücretsiz oyun paketi sunmuş oldu. Epic Games Store’a özel bir şekilde çıkan bu paket, oyunculara 4 farklı şampiyon sunuyor.

FIFA oyunu isim değişikliğine gidiyor

Paladins Epic Paketi ücretsiz oldu

Epic Games’te bedava olan Paladins Epic Paketi, kısa süreliğine alınabilir hale geldi. Bu özel pakette Androxus, Raum, Tyra ve Ying olmak üzere 4 farklı şampiyon yer alıyor. Bunun yanı sıra Asil Androxus, Fatih Raum, Barones Tyra ve Aslanağzı Ying görünümleri de bu pakette bulunuyor. Oyuncular bu pakete sahip olmak için hemen Epic Games Store’a girerek buradan oyun içeriğine kavuşabiliyor. Bu paketin sınırlı bir süreliğine dağıtıldığını da belirtelim.

Paladins Epic Paketi ücretsiz

Paladins oyunundan bahsetmek gerekirse bu oyun, CS: GO tarzı FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. CS: GO oyunundan farklı olarak daha fantastik grafiklere sahip olan Paladins, farklı mekanik ve farklı özelliklerle de tarzını ortaya koymuş durumda. Savaş oyunu olan Paladins oyununun en düşük sistem gereksinimleri arasında Windows 7 64 bit işletim sistemi, Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon X2 2.7 işlemci, 4 GB RAM, 30 GB depolama alanı ve NVIDIA GeForce 8800 GT ekran kartı gerekirken önerilen sistem gereksinimleri Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i5-750 veya AMD Phenom II X4 965 işlemci, 6 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7950 ekran kartı olarak belirtiliyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.