PayPal kripto para adımı ile konuşuluyor

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

PayPal kripto para

PayPal kripto para ile ilgili yeni bir adım atıyor. Atılacak olan bu adım ile birlikte firma kripto para sektörüne daha iyi hakim olabilecek.

PayPal, ödeme sistemi sunan bir yapıya sahip. Dünya genelinde kabul edilen bu yapı sayesinde kullanıcılar rahatlıkla ödeme alabiliyor veya ödeme yapabiliyor. Son zamanlarda kripto para sektörüne de giriş yapan şirket, bu zamana kadar bu alanda pek çok gelişmeye imza atmıştı. Şimdi bunların arasına bir yenisini daha ekliyor.

Xiaomi 11i serisi özellikleri ile tanıtıldı

PayPal kripto para konusunda yeni bir karar aldı

PayPal, geçtiğimiz yıl yapmış olduğu bir adım ile gündeme oturmuştu. Buna göre firma Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere üzerinde kripto para alım ve satım işlemlerini aktif hale getirmişti. Bu özellik sayesinde bazı kripto para birimlerini desteklemeye başlayan şirket yeni bir adım daha atma kararı aldı. Henüz PayPal tarafından doğrulanmayan yani sızdırılmış bilgiye göre firma büyük bir işe girişiyor. Buna göre şirket, kripto para birimi üretme kararı almış olabilir.

PayPal kripto para

Henüz planlama aşamasında olduğu öne sürülen bu sistem ile birlikte kullanıcılar stabil coin olarak karşımıza çıkacak olan yeni bir kripto para birimi ile karşılaşacak. Stabil coin, bilindiği üzere herhangi bir dövize endeksli bir şekilde çalışan coinlere verilen isim. Örneğin USDT yani tether dolara endeksli olduğu için dolar karşısında neredeyse aynı değere sahip. PayPal Coin ismiyle geliştirilmesi beklenen yeni coin de bu şekilde gelecek. PayPal Coin para biriminin dolara endeksli olacağı belirtiliyor. Bitcoin, bitcoin cash, ethereum ve litecoin ile birlikte alım satım yapabilen kullanıcılar en düşük 1 pound işlem yapabilecek.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Kategoriler: İnternet

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.