PC Building Simulator ücretsiz hale geldi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

PC Building Simulator ücretsiz

PC Building Simulator ücretsiz oldu. Oyunu oynamak isteyen simülasyon seven oyuncular için bu fırsat kaçmaz. Oyunu almak çok kolay.

2018’de kurulduğu dönemden bu yana oyunculara ücretsiz oyunlar dağıtan Epic Games, geçtiğimiz haftalarda strateji tarzı bir oyun olan Europa Universalis IV oyununu bedava yapmıştı. Sonraki hafta PC Building Simulator oyununu bedava yaparak simülasyon seven oyuncuları mutlu eden Epic Games, bu oyun ile birlikte oyuncuların bilgisayar toplamasını sağlıyor.

Instagram hikayeler sistemine yeni özellik ekleniyor

PC Building Simulator ücretsiz oldu

AMD, ASUS, NVIDIA ve Intel gibi pek çok partneri bulunan PC Building Simulator oyunu Epic Games Store’da bedava olarak alınabiliyor. Oyuncular simülasyon tarzı olan bu oyuna sahip olarak bilgisayar toplayabiliyor ve toplarken aynı zamanda bilgisayar toplama işinin nasıl yapıldığını öğreniyor, başkasının bilgisayarlarını tamir ediyor, işletim sisteminde dolaşarak overclock gibi detaylara girebiliyor ve daha pek çok şeyi gerçekleştirebiliyor. Kısacası bilgisayar ve bilgisayar parçaları ile ilgili bir oyun olan ve odada geçen bu oyun, eğlenceli ve eğitici bir deneyim sunuyor.

PC Building Simulator ücretsiz

Epic Games üzerinden kütüphaneye eklenebilen bu oyunun en düşük sistem gereksinimlerini incelediğimizde Windows 7 işletim sistemi, Intel Core i5-2500K veya AMD Athlon X4 740 işlemci, 4 GB RAM, 30 GB depolama alanı ve NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon R9 285 ekran kartı gerektiği görülüyor. Önerilen sistem gereksinimlerini incelediğimizde Windows 10 işletim sistemi, Intel Core i7-2600K veya AMD Ryzen 3 1200 işlemci ve 8 GB RAM gerekiyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.