PlayStation Now’a eklenecek oyunlar açıklandı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

PlayStation Now’a eklenecek oyunlar

PlayStation Now’a eklenecek yeni oyunlar Sony tarafından resmî olarak açıklandı. Pek çok oyun oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı.

PlayStation Now, uzaktan oyun oynamayı sağlayan bir sistem. NVIDIA’nın çıkardığı GeForce Now sistemi gibi bir sisteme sahip olan PlayStation Now sayesinde uzak sunucudan o oyunu oynamak ve konsolda oyun indirmeden oyunu denemek mümkün oluyor. PlayStation Now önümüzdeki dönemde yeni oyunlara kavuşarak oyun kütüphanesini daha da genişletiyor.

Microsoft Flight Simulator önemli güncelleme aldı

PlayStation Now’a eklenecek oyunlar

Haziran ayı itibariyle PlayStation Now’a ekleneceği söylenen oyunlardan birisi The Witcher 3: Wild Hunt olarak karşımıza çıkıyor. CD Projekt Red tarafından geliştirilen oyun, fantastik bir evrende geçiyor. Oyunculara orta çağı yaşatacak olan bu oyun, pek çok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmiş durumda.

Kütüphaneye eklenecek olan bir diğer oyun Sonic Mania, Sonic Forces ve Team Sonic Racing olarak açıklandı. Sonic Mania oyununun 30. yıl dönümü üzerine böyle bir karar alan Sony, oyuncuların bu oyunu kütüphanede denemesini sağlayacak.

PlayStation Now’a eklenecek oyunlar

PlayStation Now oyun kütüphanesine eklenecek olan dövüş oyunu Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown oyunu da kütüphaneye eklenmesinin yanı sıra PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olarak sunuluyor olacak.

PlayStation Now kütüphanesinde yerini alacak olan oyunlardan bir diğeri de Kill the Spire olarak duyuruldu. Kullanıcı kartlar arasında seçim yaparak en iyi stratejik hamleyi belirlemeye çalışacak. Oyunun 6 Aralık 2021 tarihine kadar platformda kalacağı belirtiliyor. Bunun yanı sıra Car Mechanic Simulator oyunu da oyun kütüphanesinde oynanabiliyor olacak.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Kategoriler: KonsolOyun

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.