PlayStation Ödül Programını Duyurdu

PlayStation üreticisi Sony, PlayStation ödül programı kapsamında yeni bir sadakat etkinliğini duyurdu. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikle PlayStation Stars puanı kazanmak ve bu puanları PlayStation Store öğeleri alırken kullanmak mümkün olacak.

Kullanıcıların kazanacağı PlayStation Stars PSN cüzdanında birikim ve oyun satın alımlarından ödeme yöntemi kullanımı sağlanacak. Sadık kullanıcılarını ödüllendirmek isteyen Sony, koleksiyon birikimi de sağlayacak.

Related Post

Oyuncuların ödül kazanmak için oyun oynaması ve aylık düzenlenecek olan etkinliklere katılım sağlaması gerektiği duyuruldu.

PlayStation ödül programı ile PlayStation oyuncularının daha keyifli ve heyecanlı PlayStation deneyimi sağlaması amaçlanıyor.

Henüz test aşamasında olan programın Asya, Avrupa ve Amerika bölgelerinde kullanıma alınacağı belirtildi. Programın çıkış tarihi olarak da bu yılın sonu işaret edildi.

Hasan Burus: Teknoloskop kurucu editörü Hasan Burus, bilgisayar mühendisliği öğrencisi. 5 yıldır teknoloji haberleri yazıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.