PlayStation Plus 2021 Haziran oyunları

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

PlayStation Plus 2021 Haziran oyunları

PlayStation Plus 2021 Haziran oyunları oyuncular ile paylaşıldı. Bu ay oyuncuların deneyimleyebileceği 3 farklı oyun bulunuyor.

PlayStation Plus aboneliği, oyuncuların daha fazla özelliğe kavuşmasını ve oyunlar üzerinde daha fazla ayrıcalığa sahip olmasını sağlayan bir sistem. Örneğin oyuncular çoklu oyuncu desteğinden yararlanmak için PlayStation Plus üyeliğine sahip olması gerekiyor. Bununla birlikte bu aboneliğe sahip olan oyuncular her ay ücretsiz oyun kütüphanesinden yararlanarak bazı oyunlara para vermeden ulaşabiliyor.

Cube Runner ücretsiz olarak oyunculara sunuldu

PlayStation Plus 2021 Haziran oyunları paylaşıldı

PlayStation Plus, bu ay oyunculara bir dövüş oyunu olan Virtua Fighter 5 oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. 219 TL’lik bir fiyata sahip olan Virtua Fighter 5, olağanüstü grafikleriyle ve kaliteli çevresiyle birlikte kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran bir oyun. Çeşitli modlarla daha eğlenceli hale gelen Virtua Fighter 5 oyununu PlayStation Plus aboneliğine sahip olan oyuncular kütüphaneye eklediklerinde sonlanana kadar oynayabiliyor.

Bu ay oyuncuların erişebileceği oyunlardan birisi de Operation Tango olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular 120 TL değerindeki casus ve macera tarzı oyunu oynayarak keyifli vakitler geçirebilir ve zamanını değerlendirebilir.

PlayStation Plus 2021 Haziran oyunları

279 TL değerindeki Star Wars: Squadrons oyunu ücretsiz olarak yer alan bir diğer oyun olmakta. uzay temalı oyunları sevenler için vazgeçilmez bir oyun olan Star Wars: Squadrons, uzayda aksiyon dolu bir maceraya tanık olmak için güzel bir tercih. Hikaye modu da bulunan bu oyunda oyuncular güzel bir macera yaşayarak görevleri tamamlayabilir.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.