1. Ana Sayfa
  2. Konsol

PlayStation Plus 2021 Kasım oyunları aktif oldu

PlayStation Plus 2021 Kasım oyunları aktif oldu
0

PlayStation Plus 2021 Kasım oyunları kullanıcıların erişimine açılmış bulunuyor. Oyuncular 4 farklı oyundan yararlanabiliyor olacak.

Sony, PlayStation Plus aboneliği ile birlikte kullanıcıların oyunlara ücretsiz erişmesini sağlarken aynı zamanda abonelik süresi boyunca bu oyunların erişiminin sürmesine izin veriyor. Her ay birden fazla oyuna bedava olarak sahip olan oyuncular, bu oyunları oynayarak yeni bir deneyim yaşayabiliyor. Kasım ayı ile birlikte 4 oyunu kullanıcılara ücretsiz hale getiren firma, oyuncuları memnun etmeye çalışıyor.

Amazon Prime LoL hediyeleri dağıtıyor

PlayStation Plus 2021 Kasım oyunları erişime açıldı

PlayStation Plus, bu ay 3 farklı platformda oyunlar dağıtıyor. Bunlardan birisi PlayStation VR platformu olarak bizleri karşılıyor. Bu platforma sunulan oyunlardan birisi The Walking Dead: Saints and Sinners olarak yer alıyor. Sanal gerçeklik deneyimiyle birlikte kendini zombilerin içerisinde bulan oyuncu, onlara saldıracak ve kendini korumaya çalışacak. Bu oyunun yanı sıra bedava oyunlardan birisi de PlayStation 4’te geçerli Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning oyunu oldu. Aksiyon tarzı olan bu oyun, rol yapma türünde oynanıyor.

PlayStation Plus 2021 Kasım

PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyun konsolu için yayınlanan First Class Trouble ve Knockout City oyunu PlayStation Plus abonelerini karşılıyor. Bedava olan oyunlardan birisi olan First Class Trouble, yeni çıkan bir oyun. Amaç saldırgan yapay zekayı kapatmak. Bu sırada eğlenceli pek çok an ile karşılaşmak mümkün. Bir diğer oyun Knockout City olarak yer alıyor. Bu oyun, kullanıcıların toplarla rakipleri vurmaya çalıştığı oldukça eğlenceli bir oyun olmakta. PlayStation Plus aboneleri hemen bu 4 oyunu kütüphanesine ekleyerek oynamaya başlayabilir.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap