1. Ana Sayfa
  2. Konsol
  3. PlayStation Plus 2021 Nisan oyunları yayınlandı

PlayStation Plus 2021 Nisan oyunları yayınlandı

PlayStation Plus 2021 Nisan oyunları

PlayStation Plus 2021 Nisan oyunları açıklandı. Yapılan açıklamaya göre PlayStation oyuncuları Nisan’da 3 farklı oyun ile karşılaşacak.

PlayStation Plus aboneliğine sahip olan oyuncular her ay kendi oyun kütüphanesine ücretli olup abonelik sahibi olanlar için ücretsiz olan oyunları ekleyebiliyor. Oyuncular oyunları kütüphaneye ekledikten sonra abonelik kaldığı sürece bu oyunlara erişim sağlayabiliyor. Bu ay yeni oyunlar daha aboneler ile buluşuyor.

Tales of the Neon Sea ücretsiz hale geldi

PlayStation Plus 2021 Nisan oyunları

PlayStation Plus abonelerine özel Nisan oyunları açıklandı. Nisan ayı ile birlikte kullanıcıların yararlanacağı oyunlardan birisi olan Oddworld: Soulstorm PlayStation 5 oyuncuları için geçerliyken Days Gone ve Zombie Army 4: Dead War oyunu PlayStation 4 ve PlayStation 5’te oynanabiliyor. 6 Nisan ve 3 Mayıs tarihleri arasında alınabilecek bu oyunlar bu tarihler arasında kütüphaneye eklenebilir.

Ücretsiz olarak yayınlanacak oyunlardan birisi olan Oddworld: Soulstorm, aksiyon dolu bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular ürettiği stratejiler ile canlı bir serüvenin içerisine girerken yeni bir kahramanlık destanı ortaya çıkacak.

PlayStation Plus 2021 Nisan oyunları

Ücretsiz olan bir diğer oyun aksiyon dolu bir macera oyununu kullanıcılara sunan Days Gone olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, açık dünya türünde oynanıyor. Birçok görevin yer aldığı oyun, salgın sonrası ölümcül bir hal alan Amerika’yı anlatıyor. Karakter motor sürecek, savaşacak ve yeteneklerini geliştirecek. Doğası ile kullanıcıları büyüleyen bu oyun, dinamik bir çevreye ve sürükleyici bir hikayeye sahip.

PlayStation Plus 2021 Nisan oyunları arasında ücretsiz olan bir diğer oyun Zombie Army 4: Dead War olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, 1940 Avrupası’nda geçen aksiyon dolu bir macera oyunu olarak yer almakta. Ana karakterimizin amacı harika grafiklere sahip olan bu oyunda insanlığı zombilerden kurtarmak olacak.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Tales of the Neon Sea ücretsiz hale geldi başlıklı makalemizde Epic Games, Tales of the Neon Sea ve Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap