PlayStation Plus 2022 Ocak oyunları belli oldu

PlayStation Plus 2022 Ocak oyunları açıklandı. Açıklanan oyunlar pek çok kullanıcıyı şimdiden sevindirmiş durumda. İşte o oyunların listesi.

Sony tarafından geliştirilen PlayStation Plus aboneliği her ay oyuncular için ücretsiz oyun fırsatları sunuyor. Oyuncular eğer ücretsiz oyun fırsatına katıldıysa bu oyunu abonelik süresince oynayabiliyor. Bu durum oyuncular için oldukça faydalı olabiliyor. Çünkü düşük fiyatlı abonelik alarak pek çok oyuna erişmek mümkün oluyor. Ocak ayı ile birlikte hangi oyunların bedava oynanabileceği belli oldu.

Apple sanal gerçeklik gözlüğü hakkında önemli bir adım attı

PlayStation Plus 2022 Ocak oyunları açıklandı

PlayStation Plus aboneliğine sahip oyuncular 4 Ocak 2022 tarihinden itibaren Persona 5 Strikers, Dirt 5 ve Deep Rock Galactic oyunlarına sahip olabilecek. Bu oyunlardan birisi olann Persona 5 Strikers, anime tarzında bir oyun olarak bizleri karşılıyor. Kendine has dünyası ile oyuncuların ilgisini çekmeye çalışan bu oyun, görev sistemi ile birlikte daha eğlenceli bir hale bürünüyor. Anime sevenler için bu oyun güzel bir tercih olabilir.

Related Post

PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olacak bir diğer oyun Dirt 5 olarak açıklandı. Yarış oyunu olan Dirt 5, gerçekçi grafikleri ile beraber sunmuş olduğu etkili atmosferi oyunculara sunmaya çalışıyor. Off-road yarış deneyimini üst düzeye çıkarmaya çalışan Dirt 5, dört oyuncuya kadar oynanabilirken bununla birlikte çok oyunculu moda da sahip bir oyun. Bir diğer oyun olan Deep Rock Galactic, eşli bir şekilde oynanabilen ve oyuncular tarafından olumlu oylar alan bir oyun olarak bizleri karşılıyor. Oyun kazmak, keşfetmek ve yeni şeyler üretmek üzerine kurulu.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.