1. Ana Sayfa
  2. Konsol
  3. PlayStation Plus Collection oyunları paylaşıldı

PlayStation Plus Collection oyunları paylaşıldı

PlayStation Plus Collection oyunları
18

Sony, PlayStation Plus Collection hizmetiyle birlikte içerisinde yer alacak oyunları kullanıcılara duyurdu. Uygun fiyata birçok oyuna erişim sağlanacak olan bu hizmet ile birlikte oyuncular doyasıya oyun keyfi yaşayabilecek.

Sony, geçtiğimiz gün yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5’in fiyat ve çıkış tarihini paylaşarak heyecanlı bekleyişleri bir kademe daha arttırmıştı. Yaptığı yayın birçok oyunu gösteren firma, bu yayın ile birlikte PlayStation Plus Collection hizmetini de duyurdu.

Xbox Series X Türkiye fiyatı firma tarafından açıklandı

PlayStation Plus Collection oyunları duyuruldu

Sony’nin yeni abonelik hizmeti olan PlayStation Plus Collection firma tarafından duyuruldu. PlayStation Plus Collection ile birlikte oyuncular yüksek fiyatlı ve kaliteli oyunlara çok uygun bir fiyat ile erişebilecek. Özellikle PlayStation 4 oyun konsolunda yer alan birçok popüler oyunu bu pakete ekleyen Sony, bu oyunların PlayStation 5 konsolunda da yer alacağını belirtti.

PlayStation Plus Collection oyunları

Yalnızca PlayStation 5 oyun konsolu için özel olarak geliştirilen bu hizmet sayesinde oyuncular pek çok avantaja ev sahipliği yapacak. Bu avantajlar arasında popülerlik kazanmış birçok PlayStation 4 oyununu ücretsiz oynamak yer alıyor. Diğeri ise uygun fiyatlı abonelik sistemi sayesinde çok para ödenmemesi. Hizmete ulaşmak için oyuncuların PlayStation Plus aboneliğine sahip olması gerekiyor.

Bu paket ile birlikte oyuncular Fallout 4, Battlefield 1, Days Gone, Until Dawn, Persona 5, Resident Evil 7: Biohazard, Bloodborne, Mortal Kombat X, Final Fantasy XV gibi pek çok oyuna ulaşabilecek.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, yeniliklerden haberdar olun.

Bir önceki yazımız olan Stick It to the Man ücretsiz hale geldi başlıklı makalemizde Free, Game ve Oyun hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap