PlayStation Store indirimleri açıklandı

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

PlayStation Store indirimleri

PlayStation Store indirimleri resmî olarak duyuruldu. Yabancıların Şükran Günü sonrasında gelen Cuma gününde kutladığı ve büyük indirimlerin yer aldığı kutlamaya PlayStation Store mağazası da dahil oldu.

PlayStation oyunlarının satıldığı ve aboneliklerin bulunduğu PlayStation Store, büyük kampanyalar ile oyunculara indirimler sunuyor. Oyunların %70’e varan indirimler ile dağıtıldığı bu dönemde oyunculardan yoğun ilgi var.

Playstore indirimleri oyuncuları sevindirdi

PlayStation Store indirimleri gün yüzüne çıktı

PlayStation Store, yabancıların Cuma günü kutladığı ve büyük indirimlerin yer aldığı gün için şimdiden oyunculara kampanyalar sunmaya başladı. Birçok oyunun indirime girdiği bu dönemde abonelik de uygun fiyata alınabilecek.

PlayStation Store indirimleri

ABD, İngiltere, Almanya gibi birçok ülkenin kutladığı, Şükran Günü sonrasında denk gelen ilk Cuma’da bu etkinliklerin yapıldığı ve bu etkinlikler sırasında büyük indirimlerin yer aldığı dönemde Türkiye’de de yoğun ilgi var. Bu yıl 27 Kasım 2020’ye denk gelen etkinlik, şimdiden müşterileri indirimler ile karşılıyor.

PlayStation Store, bu kampanya ile birlikte bir süreliğine birçok oyunu uygun fiyattan satışa çıkarıyor. %70’e varan indirimlerin yer aldığı bu dönemde müşteriler düşük fiyata oyunlara sahip olabilecek. İndirime giren oyunlar arasında GTA 5, NBA 2K21, Skater XL, FIFA 21, PES 2021 gibi oyunlar yer alıyor. Bunun yanı sıra PlayStation’ın başlattığı kampanyada PlayStation Plus aboneliği de %25 indirim ile alınabilecek.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.