Playstore indirimleri oyuncuları sevindirdi

Mucosoft tarafından tarihinde yayınlandı

Playstore indirimleri

Playstore indirimleri oyuncuları sevindiriyor. %95’e varan indirimler ile oyuncuları memnun eden firma, yaptığı büyük indirimler ile bazı oyunların fiyatının 10 TL’nin altına inmesini sağladı.

Playstore, Türk Telekom’un oyun mağazası olarak yer alıyor. Türk Telekom kullanıcılarının yanı sıra diğer oyuncuların da bu siteden yararlanabileceği platformda zaman zaman büyük indirimler yer alıyor. Bu indirimlerden birisi de yıl sonu indirimleri olarak kullanıcıları karşılıyor.

Minecraft Star Wars DLC paketi yayınladı

Playstore büyük indirimleri açıkladı

Türk Telekom firmasının sahibi olduğu Playstore, yıl sonu indirimleri ile oyunculara büyük bir sürpriz yaptı. Döviz kurunun yükseldiği ve yüksek fiyatlı oyunların var olduğu piyasalarda Playstore, yaptığı büyük indirimler ile oyuncuları sevindirdi. Yıl sonuna kadar geçerli olacak %95’e varan indirimler, kullanıcılara adeta bir şenlik alanı sunuyor.

Playstore indirimleri

NBA 2K21, DOOM Eternal, RAGE 2, PES 2021, FIFA 21, Need For Speed The Run, Tropico 6, Railway Empire ve daha birçok oyunda büyük indirimler bulunuyor. İndirimli oyunlar arasında Need For Speed The Run 5 TL, Surviving Mars 23 TL, Port Royale 4 128 TL, Fallout 4 VR 64 TL, Fallout 4 39 TL, Fallout 5 5 TL, Doom 3 4 TL ve Castlevania Anniversary Collection 8 TL olarak yer alıyor.

Türk Telekom’un Playstore için sağladığı yeni kampanyaya katılmak isteyen oyuncular bu bağlantıya girerek istedikleri oyunları almaya başlayabilir.

 

Bizi Google News üzerinden takip edin, gündemden haberdar olun.


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.