1. Ana Sayfa
  2. Mobil Oyun

PUBG Mobile 1. Yıl Partisi Yoğun Katılımla Düzenlendi

PUBG Mobile 1. Yıl Partisi Yoğun Katılımla Düzenlendi
0

2017 yılında oyuncularla buluşan PUBG Mobile, 1’inci yılını kutlamak için özel bir etkinlik düzenledi. Battle Royal oyunun esintilerinin yer aldığı etkinlik boyunca İstanbul turu, turnuvalar, soru-cevap ve yayıncılarla sohbetler gerçekleştirildi.

Dünya’nın birçok noktasınd,a birinci yılına özel partileri düzenleyen PUBG Mobile, İstanbul için de özel bir etkinlik düzenledi. 3000’e yakın kişinin katılım için başvuruda bulunduğu etkinliğe kriterleri sağlayan 100 kişi katılım sağladıı. Oyuncuların yanı sıra etkinlikte basın mensupları, cosplayerlar ve Gaming in Turkey ekibi de yer aldı. İlk olarak katılımcılar İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Sultanahmet Meydanı’nda buluştu. Burada tarihi atmosferde, oyun dünyasının bir yansıması olan etkinlik daha sonra İstanbul turuna başladı. Tur boyunca oyunda kullanılan araçlar ve teçhizatlara sahip olan katılımcılar renkli görüntüler oluşturdu. T2 model araçla Eminönü, Galata Köprüsü, Tophane ve Dolmabahçe güzergahını takip eden konvoy parti alanına geldi.

PUBGMobile1inciYılınıKutladı2

Turnuva ve soru-cevap

Razer’ın sponsor olduğu etkinlikte turnuvalar düzenlendi. Turnuva sonuçlarına göre oyuncular ödüller kazandı. Duo ve Solo düzenlenen turnuvada, Duo kategorisinde birinci takım Razer Kraken Tournament Edition kulaklık x2Royale Pass 6 ödülleri ve 100 dolar UC x2 ile birinci yıla özel pin kazandı. İkinci takım ise Royale Pass 6 ödülleri90 dolar UC x2 ile birinci yıla özel pin kazanırken üçüncü takım da Royale Pass 6 ödülleri65 dolar UC x2 ile birinci yıla özel pin kazandı.

Solo turnuvada ise birinci takım Razer Kraken Tornament Edition KulaklıkRoyale Pass 6 ödülleri ile 100 dolar UC ve birinci yıla özel pin kazandı. İkinci takım Royale Pass 6 ödülleri, 100 dolar UC, ve birinci yıla özel pin kazandı. Son olarak üçüncü takım da Royale Pass 6 ödülleri ile birlikte birinci yıla özel pin kazandı.

Soru-cevap bölümünde ise katılımcılar PUBG Mobile bilgilerini yarıştırdı. Bilgilerin yarıştığı bölümde, 20 adet sözlü, 10 adet görsel ve 10 adet sesli soru soruldu. Çekiliş yapılarak alınan cevapların ardından doğru cevapları veren katılımcılar 5 dolarlık UC ödülü kazandı. Ek olarak partiye katılım sağlayan herkese PUBG Mobile çantaları, kalemler, stickerlar ve tişörtler hediye edildi.

34555049_10214880507260790_8316577721954074624_n

Oyuncuların ve yayıncıların da bir araya gelmesiyle kaynaşma ortamı sağlandı. Umutcan Erkut ve Eren Aktan sunuculuğunda Unlost, Duygu Köseoğlu, Egoist Pati, Kızıl Pati, Mr. Safa, Onur Doruk, Volantes, Aybuse, Kemal Eray Sönmez, Tuğçe Balcı ve Boran Mahmutoğlu katılım sağlayan yayıncılar oldu.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap