Rage 2 ücretsiz olarak yayınlandı

Absolute Drift ve Rage 2 ücretsiz hale geldi. Toplamda 319 TL değerindeki iki oyunu ücretsiz yapan Epic Games, oyunculara fırsat sunuyor.

Oyunlar, insanların beynini geliştiren ve onların daha iyi düşünmesini sağlayan yazılımlar. Örneğin simülasyon oyunu oynayan birinin mantığı gelişirken aksiyon oyunu oynayan bir kişi daha iyi strateji kurabiliyor. Ücretsiz oyunlar sayesinde kullanıcılar bu oyunları deneyerek kendini geliştirebiliyor.

GeForce Now Türkiye erişime açıldı

Rage 2 ve Absolute Drift ücretsiz oldu

Epic Games iki oyunu birden ücretsiz hale getirdi. Bu oyunlardan birisi Absolute Drift olarak yer alıyor. Adından da anlaşılacağı gibi oyunun amacı minimalist bir dünyada araba sürerek drift atmak, zorlu virajları eğlenerek geçmek. Beyaz bir atmosferde geçen oyun kullanıcıları sanki fantastik bir dünyaya götürüyor. Oyunun en düşük sistem gereksinimleri Windows XP işletim sistemi, Intel Core i3 2.2 GHz işlemci, 2 GB RAM, 350 MB depolama alanı ve 512 MB VRAM ekran kartı olarak yer alıyor.

Related Post

Açık dünya oyunu olan Rage 2 ise aksiyon dolu bir ortamı oyuncular ile buluşturuyor. Yıkım macerası sunan bu oyunda kullanıcı istediği her şeyi vurabilecek, istediği şeyleri patlatabilecek. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Rage 2’nin en düşük sistem gereksinimleri Windows 7 işletim sistemi, Intel Core i5-3570 veya AMD Ryzen 3 1300X işlemci, 8 GB RAM ve NVIDIA GTX 780 veya AMD R9 280 ekran kartı olarak yer alıyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Elon Musk Cyberpunk 2077 açıklaması yaptı başlıklı makalemizde Cyberpunk 2077, Elon Musk ve Neuralink hakkında bilgiler verilmektedir.

Mucosoft:

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.