1. Ana Sayfa
  2. Liste
  3. Ramazanda Oynayabileceğiniz 5 Harika Mobil Oyun

Ramazanda Oynayabileceğiniz 5 Harika Mobil Oyun

Ramazanda Oynayabileceğiniz 5 Harika Mobil Oyun

Ramazan ayında bir çok insan vakit harcayacak bir şeyler bulma ister. Bizde bu noktada sizlere güzel vakit geçirebileceğiniz ve oynarken eğlenebileceğiniz. 5 Harika mobil oyun önerisi sunacağız.

  • The Elder Scrolls: Legends

Eğer Heart Stone ve ya Yu-Gi-Oh gibi kart oyunlarını seviyor ve ayrıca The Elder Scrolls serisi hayranı iseniz bu oyun sizin için biçilmiş kaftan. Sıra tabanlı bir kart oyunu olan Legends, The Elder Scrolls evrenindeki karakterlerin kartları ile strateji yaparak rakibinizi yenmeye çalıştığınız bir oyun.

  • Champion Maneger 17

Championship Maneger efsanesini her futbol menajerlik oyunu hayranı bilir. Mobil platformlarda devam eden bu efsaneyi henüz bilmiyor ve menajerlik oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Tüm lig ve kadroları güncel bir şekilde içinde barından oyun çok rahat ve kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan oynaması oldukça keyifli ve rahat. Eğer futbol menajerlik oyunlarını seviyorsanız bu oyunu size şiddetle tavsiye ediyoruz.

  • Injustice 2

Injustice 2 mobil platforma çıkalı çok olmadı fakat çok büyük bir başarı elde etti. Dövüş oyunları kategorisinde olan Injustice 2 ‘de DC evrenindeki karakterlerle dövüşüp bir takım başarılar elde ederek yeni karakterler açıyor ve ya var olan karakterimizi güçlendirebiliyoruz. Oyun daha çok oynanış mekaniklerinin rahatlığı ve grafikleri ile ön plana çıkıyor.

  • Tample Run

Mobil oyunların atası olan Temple Run yıllar geçse de basitliği ve sadeliği ile eğlenceli ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir oyun. Eğer nostalji yapmak istiyorsanız ve ya henüz hiç oynamadıysanız mutlaka oynamanız gereken bir oyun olan Temple Run, tapınaktan çaldığınız lanetli bir kolye yüzünden peşinize takılan şeytani gorillerden canınızı kurtarmak için kaçtığınız bir oyun. Kaçarken yolda gördüğünüz altınları toplamanız ve yanlış yola girmemeniz çok önemli.

  • Plants vs Zombies

Plants vs Zombies farklı ve ilginç tarzıyla bizleri eğlendiren fakat bir yandan da mücadele isteğimizi artıran bir oyun. Ektiğimiz değişik yeteneklere sahip bitkilerle bize yaklaşmakta olan zombie istilasını durdurmaya çalıştığımız bu oyunda belirlediğimiz stratejiler çok önemli nitekim her bitkinin yetenekleri ve kullanım amaçları oldukça farklı. Ayrıca oyun içerisindeki karakter tasarımları da oldukça hoş ve oyun bir çok espri de barındırıyor.

Sizlere eğlenceli vakit geçirebilmeniz için 5 harika mobil oyun önerisinde bulunduk. Daha fazlası için websitemizi takipte kalın.

Yazar Hakkında

Bilim, teknoloji konularıyla ilgilenen ve video oyunlarını seven bir kişi olan Faris, yaklaşık 3 yıldır bu konularla ilgili makale ve haberler yazıyor. 24 yaşında olan Faris ayrıca İngilizce çevirmenlik bölümünde okuyor.

Yorum Yap