1. Ana Sayfa
  2. Konsol
  3. Ratchet & Clank ücretsiz hale geldi

Ratchet & Clank ücretsiz hale geldi

Ratchet & Clank ücretsiz

Ratchet & Clank oyunu bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyuncular bu fırsattan hemen yararlanmak için oyunu almaya başlayabilir.

Steam ve Epic Games en çok ücretsiz oyun yayınlayan iki firma olarak bilinir. Bu firmaların yanı sıra Ubisoft ve Microsoft gibi diğer mağazalara sahip firmalar da zaman zaman ücretsiz oyun sunabiliyor. Bu firmalardan birisi de Sony olarak yer alıyor. PlayStation Store ile ilgili yeni bir kampanya başlatan Sony, ilk ücretsiz oyunu yayınladı.

Minecraft 21W08A yenilikleri

Ratchet & Clank ücretsiz olarak yayınlandı

Koronavirüs salgını, ülkemizi etkilediği gibi dünyada da pek çok bölgede etkili oldu. Bu sebeple Sony oyuncuların sık sık evde zaman geçirdiği bu dönemlerde yeni bir kampanyasını duyurdu. Bu kampanyaya göre Sony, PlayStation Store’da ücretsiz oyunlar dağıtacak. İlk kampanyasına başlayan firma, Ratchet & Clank oyununu bedava yaptı.

Ratchet & Clank ücretsiz

PlayStation Store üzerinden ücretsiz olarak alınabilen bu oyun her kullanıcı tarafından alınabiliyor. Yalnızca PlayStation Plus üyelerinin alabileceği bir oyun değil, PlayStation Network hesabı açan her kullanıcı bu oyuna hemen sahip olabilir. Oyunu alan kullanıcı PlayStation 4 üzerinde bu oyunu oynayabilir. PlayStation 4 konsolu olmayan kullanıcılar da oyuna sahip olabilir.

1 Nisan 2021 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyada ücretsiz hale gelen Ratchet & Clank, macera ve aksiyon dolu bir oyun olarak yer alıyor. Güzel grafiklere sahip oyunda oyuncular oyun sırasında kutuları kırıyor, çevreyi geziyor ve muazzam efektler ile buluşuyor. Türkçe dil desteği ve Türkçe seslendirmesi bulunan oyun, kullanıcılara güzel bir deneyim sunuyor.

Bizi Google News üzerinden takip et, gündemden haberdar ol.

Bir önceki yazımız olan Origin Türk Lirası kullanmaya başladı başlıklı makalemizde Origin ve Türk Lirası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap